• Informacje na temat:

  magdalena kot

Artykuły na temat: magdalena kot
 • Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader: Nie strzelałem do jej auta!

  ...sobie krzywdy. Na dodatek na początku listopada oliwy do ognia dodał nowy, niespodziewany i sensacyjny wątek: Magdalena Waligórska zgłosiła policji, że ktoś ostrzelał jej samochód z wiatrówki(...) się wobec niego gróźb karalnych. W odpowiedzi Magdalena Waligórska złożyła doniesienie o popełnieniu przez aktora przestępstwa na tle seksualnym. Jego podstawą było zdarzenie, które miało miejsce...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Zagra demonicznego kota Behemota

  ..., czyli Stachu ze "Szpilek na Giewoncie", w demonicznego Wolanda - Marek Frąckowiak, czyli Hubert Dworzak z "Galerii", a w Hellę - Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz, czyli Lidia Bogucka z "Klanu". - Nasz...

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • Jak pies z kotem

  .... Już niebawem przez związek Moniki i Feliksa przeleci kolejna burza. Restauratorka włączy się aktywnie w organizowanie przyjęcia weselnego Zyty (Magdalena Stam) i Michała (Daniel Zawadzki). Zajmie...

 • Marcin Miller z nową partnerką

  Z Magdaleną Soszyńską zobaczymy w tym tygodniu na parkiecie "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami" Marcina Millera. Jak wypadnie z nową partnerką?

 • Do przesądów podchodzi z przymrużeniem oka

  Magdalena Walach, czyli podkomisarz Lucyna Szmidt z "Komisarza Aleksa", nie jest osobą przesądną, ale przyznaje, że czasami korci ją, by odpukać w niemalowane drewno lub splunąć za siebie, gdy czarny kot przebiegnie jej drogę.

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Joanna Koroniewska gościnnie w serialu

  ..."Okulista nie widzi, urolog się wstydzi, psychiatra je myszy jak kot". Każdy, kto pamięta słowa piosenki zespołu Czarno Czarni, wie że najlepiej omijać szpitale. A zwłaszcza ten im. Astronoma Kopernika, w którym dzieje się akcja serialu "Daleko od noszy".

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

Zdjęcia na temat: magdalena kot
Dyskusje na temat: magdalena kot
 • Re: "Ranczo": Magdalena Waligórska jest w ciąży! W lipcu zostanie mamą!

  no ma, bo ten serial to same wyraziste postaci. popatrz chociażby na postać Lucy tą z pierwszych 8 serii i tą z dwóch ostatnich. każdy kto zaczyna się robić mdły działa na niekorzyść całej opowieści o Wiilkowyjach. serialu oczywiście nie popsuł bo było go tyle co kot napłakał, więc tylko w 10 sezonie niepotrzebnie się przewijał przez ekran i nie miał nic istotnego do zagrania.