• Informacje na temat:

  magdalena kot

Artykuły na temat: magdalena kot
 • Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader: Nie strzelałem do jej auta!

  ...sobie krzywdy. Na dodatek na początku listopada oliwy do ognia dodał nowy, niespodziewany i sensacyjny wątek: Magdalena Waligórska zgłosiła policji, że ktoś ostrzelał jej samochód z wiatrówki(...) się wobec niego gróźb karalnych. W odpowiedzi Magdalena Waligórska złożyła doniesienie o popełnieniu przez aktora przestępstwa na tle seksualnym. Jego podstawą było zdarzenie, które miało miejsce...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Zagra demonicznego kota Behemota

  ..., czyli Stachu ze "Szpilek na Giewoncie", w demonicznego Wolanda - Marek Frąckowiak, czyli Hubert Dworzak z "Galerii", a w Hellę - Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz, czyli Lidia Bogucka z "Klanu". - Nasz...

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • Jak pies z kotem

  .... Już niebawem przez związek Moniki i Feliksa przeleci kolejna burza. Restauratorka włączy się aktywnie w organizowanie przyjęcia weselnego Zyty (Magdalena Stam) i Michała (Daniel Zawadzki). Zajmie...

 • Marcin Miller z nową partnerką

  Z Magdaleną Soszyńską zobaczymy w tym tygodniu na parkiecie "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami" Marcina Millera. Jak wypadnie z nową partnerką?

 • Do przesądów podchodzi z przymrużeniem oka

  Magdalena Walach, czyli podkomisarz Lucyna Szmidt z "Komisarza Aleksa", nie jest osobą przesądną, ale przyznaje, że czasami korci ją, by odpukać w niemalowane drewno lub splunąć za siebie, gdy czarny kot przebiegnie jej drogę.

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Joanna Koroniewska gościnnie w serialu

  ..."Okulista nie widzi, urolog się wstydzi, psychiatra je myszy jak kot". Każdy, kto pamięta słowa piosenki zespołu Czarno Czarni, wie że najlepiej omijać szpitale. A zwłaszcza ten im. Astronoma Kopernika, w którym dzieje się akcja serialu "Daleko od noszy".

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

Zdjęcia na temat: magdalena kot
Wideo na temat: magdalena kot
 • Przyjaciele żegnają i wspominają Piotra Woźniaka-Staraka. Wzruszające!

  zachwycony i powiedział, żebym mówił to wszystkim, że chce być koordynatorem kaskaderów – wspomina Tomasz Kot. W założonej przez siebie firmie Watchout Studio pozostało po nim puste miejsce. Uwielbiał(...), masz mnie”. Wiele osób miało w nim bardzo duże wsparcie – podkreśla Magdalena Boczarska. - Obserwowanie Piotra w życiu codziennym było wielką inspiracją. To jak kochał ludzi, świat, naturę, rodzinę

 • Matka Teresa od kotów

  Opowieść o dwóch braciach, którzy w brutalny sposób zamordowali swoją matkę. Wstrząsający obraz rodzącej się nienawiści i gniewu w na wskroś zwyczajnej i skromnej rodzinie. Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach sprzed kilku lat. W filmie zobaczymy między innymi Ewę Skibińską oraz Mariusza Bonaszewskiego, a także dwie niezwykłe kreacje aktorskie - Mateusza Kościukiewicza (główna rola w filmie "Wszystko co kocham") i Filipa Garbacza (główna rola i nagroda za debiut aktorski...

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

Dyskusje na temat: magdalena kot