• Informacje na temat:

  magdalena krupa

Artykuły na temat: magdalena krupa
 • Ale news! Joanna Krupa rozstała się z mężem?! "Nowy Rok spędzili już osobno"

  ...wierzyli, że uda im się dojść do porozumienia. Od grudnia jednak Joanna i Romain nie pokazywali się nigdzie razem. Właściwie żyli osobno. Krupa od stycznia spędza więcej czasu w Polsce, a wszystko ze(...) również spędzili osobno. Krupa skupia się na pracy i czworonożnych przyjaciołach. Z tego nigdy nie zrezygnuje. Niestety, nawet miłość do psów i zaangażowanie w akcje charytatywne stały się punktem zapalnym...

 • Krupa w nowym reality-show

  Od tego programu trudno będzie oderwać wzrok! Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... takie będą uczestniczki nowego reality-show "Top model. Zostań modelką". Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata - Joanna Krupa.

 • Nowy reality show z Krupą i Korwin-Piotrowską

  Długie nogi, piękne twarze, młodość i charyzma... Takie będą uczestniczki nowego reality show "Top model. Zostań modelką" . Polską edycję poprowadzi jedna z najbardziej pożądanych modelek świata, Joanna Krupa .

 • Przybylska ma siostrę bliźniaczkę!

  Kto by się spodziewał, że aktorka Anna Przybylska i Miss Polski Telewidzów 2009 - Magdalena Krupa są bliźniaczkami!

 • Anna Popek napisała książkę! "Chciałam uchwycić moment przełomu w moim życiu"

  Anka Popek (50 l.) pochwaliła się, że napisała nową książkę. Niestety, nie zdradzi w nim kulisów pracy w TVP. O czym zatem jest jej nowe dzieło?

 • Pożegnali się z "Tańcem..."

  W szóstym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Andrzej Deskur i Katarzyna Krupa. Para zatańczyła w niedzielę, 10 października, quickstepa i zdobyła zbyt mało punktów, aby zostać w programie.

 • Aktorki w hołdzie Wisławie Szymborskiej

  .... Obok Joanny Trzepiecińskiej wiersze zmarłej w tym roku polskiej noblistki zaśpiewają Izabella Bukowska, czyli Weronika Kędzierska z "Klanu", Natalia Sikora, czyli Paula z "Na Wspólnej", i Magdalena Smalara, czyli Aniela Krupa z "Czasu honoru", która jest także autorką scenariusza i reżyserką spektaklu. - Nie chciałyśmy, przygotowując to przedstawienie, aby wiersze Wisławy Szymborskiej stały...

 • Znana między innymi z serial u "Kryminalni" Magdalena Schejbal nagrała reklamę, nawiązując do "pamiętnego" występu Edyty Górniak na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Korei w 2002 roku.

 • Anna Popek: Uratowali ją telewidzowie?

  Jak donosi "Twoje Imperium", nowy szef TVP Jerzy Kapuściński podjął ostatecznie decyzję o tym, że Anna Popek zostaje na stanowisku prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Podobno przekonał go do tego... zmasowany atak telewidzów! "Ania dostała ogromne wsparcie od widzów. Dzwonili, pisali listy i SMS-y, za które bardzo dziękuję" - mówi agentka pięknej prezenterki, Magdalena Krupa. I dodaje: "Jest...

 • Książkiewicz zatańczy z Maserakiem

  Poznaliśmy pełną listę uczestników 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Najgoręcej zapowiadają się występy par: Weronika Książkiewicz - Rafał Maserak oraz Dorota Deląg - Marcin Hakiel.

Zdjęcia na temat: magdalena krupa
Dyskusje na temat: magdalena krupa
 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch chętnie zagra z Sebastianem Milą na planie

  (Małgorzata Foremniak) Lucyna Malinowska (Ewa Skibińska) Karolina Boczek (Joanna Moro) Rysiu Pażdzioch (Rafał Maserak) Sandra Pażdzioch (Aneta Zając) i Iga Pażdzioch (Joanna Krupa) Agnieszka Kiepska (Klaudia Halejcio) Julka Kiepska (Joanna Kulig) Rafał Kiepski (Tomasz Barański) Marcelina Kiepska (Magdalena Soszyńska-Michno) Iga Kiepska (Joanna Koroniewska) Ewa Kiepska (Joanna Jabłczyńska)

 • Re: Magdalena Mielcarz, czyli Julia...

  Asia Krupa TAK est bardzo piękną kobietą, ale to coś- to średnia krajowa :)

 • Re: Magdalena Mielcarz, czyli Julia...

  Asia Krupa TAK est bardzo piękną kobietą, ale to coś- to średnia krajowa :) I ASIA, I MAGDA- OBIE SĄ PIĘKNE, ALE DLA MAGDY CZAS JAKBY SIĘ ZATRZYMAŁ W MIEJSCU. Nie wygląda na 33 lata (ur. 3.3. 1978). TERAZ WYGLĄDA RÓWNIE PIĘKNIE I DELIKATNIE JAK 10 LAT TEMU W "QUO VADIS" . SZKODA, ŻE ZREZYGNOWAŁA Z MODELINGU, GDYŻ BYŁA NAJPIĘKNIEJSZĄ TWARZĄ LOREAL! "To coś" to RASOWA! PIĘKNOŚĆ! PRZYPOMINA MI