• Informacje na temat:

  magdalena kumorek hotel 52

Artykuły na temat: magdalena kumorek hotel 52
 • Spotkanie z aktorami serialu "Hotel 52"

  Pełna parą ruszyły zdjęcia do nowego serialu "Hotel 52", produkowanego dla Polsatu. Specjalnie na potrzeby nagrywania serialu producenci zbudowali hotel w Konstancinie pod Warszawą.

 • "Hotel 52": Rusza drugi sezon!

  Romanse i afery! Nowi bohaterowie wywołają niemałe zamieszanie w serialowym hotelu i... w sercach personelu. Filip Bobek, Ewa Ziętek, Artur Dziurman i Magda Smalara w nowej serii "Hotelu 52".

 • Gwiazdy kręcą seriale w wakacje

  Ulubione seriale Polaków niebawem się zakończą. Latem będzie można oglądać jedynie powtórki. Nie trzeba się jednak martwić, bowiem w wakacje będą kręcone nowe serie. "Przepis na życie", "Hotel 52" czy "Komisarz Alex" wrócą na ekrany jesienią.

 • Filip Bobek w "Hotelu 52"

  Już w najbliższym odcinku serialu "Hotel 52" wystąpi Filip Bobek. Aktor wcieli się w rolę lekarza.

 • "Muszą być mili i dla chama, i dla prostytutki... "

  Magdalena Cielecka i Laura Samojłowicz grają główne role w nowym serialu "Hotel 52", który znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu. Właśnie powstają zdjęcia do pierwszej, 13-odcinkowej transzy.

 • Nową rolą podbije serca widzów?

  Magdalena Kumorek zachwyciła widzów jako recepcjonistka Paula w "Hotelu 52". Teraz w "Przepisie na życie" gra Ankę, kobietę, której jednego dnia życie wywróciło się do góry nogami.

 • Będą nowe odcinki!

  We wtorek padł ostatni klaps na planie pierwszej serii polsatowskiego serialu "Hotel 52". Przy tej okazji ekipa otrzymała dobrą wiadomość od producenta Michała Kwiecińskiego: powstanie druga transza!

 • Jan Frycz gościem "Hotelu 52"

  Nieogolony, z wyrytą na twarzy wyraźną niechęcią do życia, a na dodatek pijany. Bohater grany przez Jana Frycza pojawił się niedawno w "Hotelu 52" .

 • Tajemne życie hotelu

  Hotel 52 to luksus i surowe zasady. Wszystko musi błyszczeć, smakować, a pracownicy chodzić jak w zegarku. Czy nowa właścicielka wywróci ten świat do góry nogami?

 • Nadzieja na serialowy hit

  Pod koniec lutego telewizja Polsat rozpocznie emisję nowego serialu własnej produkcji - "Hotel 52". Jego akcja rozgrywa się w luksusowym warszawskim hotelu. Codzienne perypetie pracowników i gości są dla twórców pretekstem, aby pokazać życie pensjonatu od zaplecza.

Wideo na temat: magdalena kumorek hotel 52
 • Opowieść nr 52

  Czasami umysł jest najbardziej niebezpiecznym miejscem, w którym możesz się znaleźć? Thriller dziejący się na pograniczu wyobraźni i rzeczywistości. Bohaterem filmu jest Jason, nieśmiały architekt. Pewnego wieczoru w jego domu pojawia się Penelope, zaproszona na kolację przez jednego z przyjaciół bohatera. Bardzo szybko zawiązuje się między nimi więź. Nim się obejrzą - mieszkają już pod jednym dachem? Wszystko wydaje się idealne, lepsze niż dotychczas, ale z pewnością nie takie, jakie by się...

 • Hotel Transylwania 3D

  Grupa dobrze znanych strasznych postaci takich jak: Frankenstein, Mumia, Dracula oraz Wilkołak chowa się w hotelu na peryferiach Transylwanii.

 • Hotel Marigold

  Brytyjska komedia, kontynuująca najlepsze tradycje gatunku spod znaku "Goło i wesoło", "Dziennika Bridget Jones" i "Dziewczyn z kalendarza". Grupa emerytowanych Anglików wyrusza w podróż do Indii, zachęcona obietnicą wakacji w luksusowym hotelu. Gdy na miejscu okazuje się, że "luksusowy hotel" jest rozpadającą się ruiną, emeryci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... W rolach głównych: nominowany do Oscara Tom Wilkinson ("Goło i wesoło", "Batman - Początek"), nagrodzona Oscarem Judi Dench...

Dyskusje na temat: magdalena kumorek hotel 52
 • Re: Hotel 52

  A Bobek w tym serialu nie grał lekarza u którego była Magdalena Stużyńska - pokojówka z mężem Nie Magdalena Stużyńska, a Magdalena Kumorek - to po pierwsze. Po drugie - rzeczywiście grał Huberta Dębskiego lekarza, Tomasz, którego teraz będzie grał Filip Bobek jest bratem bliźniakiem Huberta i zostanie nowym konsjerżem w hotelu.