• Informacje na temat:

  magdalena kumorek w hotelu 52

Artykuły na temat: magdalena kumorek w hotelu 52
 • Tajemne życie hotelu

  Hotel 52 to luksus i surowe zasady. Wszystko musi błyszczeć, smakować, a pracownicy chodzić jak w zegarku. Czy nowa właścicielka wywróci ten świat do góry nogami?

 • Filip Bobek w "Hotelu 52"

  Już w najbliższym odcinku serialu "Hotel 52" wystąpi Filip Bobek. Aktor wcieli się w rolę lekarza.

 • Spotkanie z aktorami serialu "Hotel 52"

  Pełna parą ruszyły zdjęcia do nowego serialu "Hotel 52", produkowanego dla Polsatu. Specjalnie na potrzeby nagrywania serialu producenci zbudowali hotel w Konstancinie pod Warszawą.

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

 • Aktorki pozowały... pod wodą!

  ..."Kropla Szczęścia" to tytuł kalendarza z niezwykłymi zdjęciami znanych z seriali gwiazd. Wśród aktorek, które zgodziły się pozować do fotografii... pod wodą, są m.in. Magdalena Lamparska, czyli Marta z "Hotelu 52", i Jolanta Fraszyńska, czyli Roma Barańska z "Licencji na wychowanie".

 • Jan Frycz gościem "Hotelu 52"

  Nieogolony, z wyrytą na twarzy wyraźną niechęcią do życia, a na dodatek pijany. Bohater grany przez Jana Frycza pojawił się niedawno w "Hotelu 52" .

 • Nowy image Filipa Bobka!

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów "BrzydUli": Filip Bobek, czyli niezapomniany Marek Dobrzański, wystąpi w nowym sezonie polsatowskiego "Hotelu 52". Zobacz zdjęcia!

 • Nową rolą podbije serca widzów?

  Magdalena Kumorek zachwyciła widzów jako recepcjonistka Paula w "Hotelu 52". Teraz w "Przepisie na życie" gra Ankę, kobietę, której jednego dnia życie wywróciło się do góry nogami.

 • Już dziś nowa seria!

  W "Hotelu 52" przeplatają się miłosne historie, kryminalne dramaty, zaskakujące sytuacje i tajemnicze sprawy, które nie pozwalają personelowi odetchnąć. Każdy kto zawita do Hotelu 52, wydaje się skrywać wstydliwy sekret lub zagadkę z przeszłości, oczekującą ujawnienia. Serial startuje z trzecia transzą. Co czeka na nas w nowej serii?

 • "Hotel 52": Rusza drugi sezon!

  Romanse i afery! Nowi bohaterowie wywołają niemałe zamieszanie w serialowym hotelu i... w sercach personelu. Filip Bobek, Ewa Ziętek, Artur Dziurman i Magda Smalara w nowej serii "Hotelu 52".

Dyskusje na temat: magdalena kumorek w hotelu 52
 • Re: Hotel 52

  A Bobek w tym serialu nie grał lekarza u którego była Magdalena Stużyńska - pokojówka z mężem Nie Magdalena Stużyńska, a Magdalena Kumorek - to po pierwsze. Po drugie - rzeczywiście grał Huberta Dębskiego lekarza, Tomasz, którego teraz będzie grał Filip Bobek jest bratem bliźniakiem Huberta i zostanie nowym konsjerżem w hotelu.

 • Re: Miłosne dylematy

  szkoda tylko że Magdalena Kumorek już nie zagra w Hotelu 52. Była jego ozdobą i jej wątek był ciekawy

 • Re: Magdalena Cielecka była... królikiem doświadczalnym!

  Nie będzie. Paula wyjechała do... innego serialu :) A ja czytałam, że Magda Kumorek zagra w III serii Hotelu 52 i jej udział w "PnŻ'tego nie zmieni :) więc prosimy coś na temat serialowej Pauli. Czy wątek z Hubertem będzie kontynuowany?

 • Re: Powrót dawnego kochanka

  Twórcy serialu robią z widzów idiotów!!! Przecież Filip Bobek grał już w hotelu 52 -był chirurgiem,który miał zoperować męża recepcjonistki Pauli (Magda Kumorek) a teraz wraca jako ktoś inny. Czy wy myślicie,że ludzie mają amnezję??? No właśnie -a co stało się z wątkiem Magdy Kumorek??? Magdalena Kumorek odeszla z Hotelu, poniewaz dostala role Anki w serialu "Przepis na zycie".

 • Re: Magdalena Cielecka była... królikiem doświadczalnym!

  A ja czytałam, że Magda Kumorek zagra w III serii Hotelu 52 i jej udział w "PnŻ'tego nie zmieni :) więc prosimy coś na temat serialowej Pauli. Czy wątek z Hubertem będzie kontynuowany? Nie będzie. Paula wyjechała do... innego serialu :) Ja też to czytałam. Więc Visa jak nie wiesz to się nie udzielaj ;p