• Informacje na temat:

  magdalena kumorek zdjęcia

Artykuły na temat: magdalena kumorek zdjęcia
 • Magdalena Kumorek jest dziś szczęśliwa! Nie tęskni za show-biznesem!

  Magdalena Kumorek (38 l.) w najlepszym momencie kariery rzuciła wszystko i wyprowadziła się z Warszawy, która była jej obca. Jak dziś wygląda jej życie?

 • Magdalena Kumorek mamą Frankensteina

  Zdjęcia do czwartej transzy popularnego serialu TVN zakończyły się we wrześniu, co oznacza, że na jego emisję poczekamy co najmniej do wiosny. Wszyscy, którzy stęsknili się za odtwórczynią głównej roli, Magdą Kumorek, będą mieli okazję spotkać się ze swoją ulubioną aktorką dużo wcześniej, bo już 7 grudnia.

 • Piękna psycholog zawróci w głowie Jerzemu?

  Trzeci sezon "Przepisu na życie" zakończył się dość dramatycznie i pozostawił widzów w niepewności, jak dalej potoczą się losy Anki (Magdalena Kumorek), Jerzego (Borys Szyc) oraz ich zwariowanych przyjaciół.

 • Grabowska w "Przepisie na życie"

  Trzeci sezon "Przepisu na życie" zakończył się dość dramatycznie i pozostawił widzów w niepewności, jak dalej potoczą się losy Anki (Magdalena Kumorek), Jerzego (Borys Szyc) oraz ich zwariowanych przyjaciół.

 • Smak Italii

  Cyprysy, winnice i starożytne budowle. Serce Włoch... A w nastrojowych plenerach Spoleto Anka (Magdalena Kumorek) z "Przepisu na życie" będzie odkrywać sekrety miejscowej kuchni.

 • Borys Szyc zagra w serialu!

  Borys Szyc wiosną pojawi się w serialu TVN "Przepis na życie", gdzie zagra obok Mai Ostaszewskiej i debiutującej w głównej roli Magdaleny Kumorek.

 • "Przepis na życie": Odkryj swój talent

  Jak odbudować zrujnowane życie? Magdalena Kumorek, Edyta Olszówka, Piotr Adamczyk i Maja Ostaszewska w nowym serialu.

 • Dorota Pomykała: Adresów nie podam

  Cisza, czyste powietrze, natura - to dla Doroty Pomykały najlepszy azyl. Szczęście jej sprzyja, ponieważ seriale, w których ostatnio zagrała, kręcone były w niezwykle uroczych zakątkach Polski. Zdradza też, dlaczego jest typem samotnicy...

 • Jej dom jest pełen muzyki

  Magdalena Kumorek jest nie tylko zdolną aktorką, ale i wspaniałą wokalistką, co udowodniła chociażby podczas ostatniego festiwalu w Opolu. Okazuje się, że utalentowana muzycznie jest cała jej rodzina.

 • Gwiazdy w nowym serialu TVN-u

  10 grudnia telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu obyczajowego zatytułowanego "Przepis na życie". Jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2011 roku. Produkcja promowana jest jako historia o tym, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć naprawdę smakować życie i dodawać do niego nowych przypraw.

Dyskusje na temat: magdalena kumorek zdjęcia
 • Stare, dobre "Samo Życie"

  Jeśli chodzi o serialową postać Agnieszki, to uważam że najlepiej grała ją właśnie Magdalena Kumorek, której zdjęcia są ukazane powyżej z jej serialowym partnerem Pawłem. Ona grała jako pierwsza postać Agnieszki i była chyba najlepszą Agnieszką. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

 • ​40 lat Bartka Świderskiego

  Pewnego dnia tankując na stacji benzynowej zauważyłam kobietę która mi kogoś przypominała dopiero gdy się uśmiechnęła wiedziałam kto to jest była to Magdalena Kumorek. Niestety nie miałam okazji ani zrobić zdjęcia ani poprosić o autograf ze względu na to że gwiazda już odjeżdzała.. :( No ale miło było ją zobaczyć na żywo chociaż przez chwilę mimo że niespodziewałabym się spotkąc ją w tak małej