• Informacje na temat:

  magdalena lamparska aktorka

Artykuły na temat: magdalena lamparska aktorka
 • Magdalena Lamparska jest w ciąży?

  Magdalena Lamparska (29 l.) od przeszło roku jest w szczęśliwym związku. Jak czytamy w jednej z gazet, ona i ukochany spodziewają się dziecka!

 • Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

  W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

 • Magdalena Lamparska zakochana! Kim jest jej partner?

  Magdalena Lamparska (29 l.) od jakiegoś czasu nie jest już samotna. Dlaczego nie chce jednak opowiadać o swoim związku?

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Magdalena Lamparska szykuje się do ślubu?

  ...​Magda Lamparska (29 l.) i jej ukochany niedawno powitali na świecie syna. Czy teraz zaplanują ślub?

 • Lamparska zachwyciła Banderasa

  Magdalena Lamparska, aktorka znana m.in. z seriali "Hotel 52" czy "39 i pół", zagrała ostatnio w jednej z rosyjskich produkcji zatytułowanej "Tylko nie teraz".

 • "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska zostanie mamą!

  Magdalena Lamparska, czyli Dana Mazurek z "Niani w wielkim mieście", i jej ukochany - dziennikarz i bloger Bartek Osumek - wkrótce zostaną rodzicami! Swe pierwsze dziecko aktorka powita na świecie jesienią...

 • Magdalena Lamparska stara się być optymistką

  Znana z "To nie koniec świata!" aktorka chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Dzięki temu Magdalena Lamparska zrozumiała, co jest w życiu najważniejsze.

 • Magdalena Lamparska niedługo zostanie mamą! Znamy płeć i datę porodu!

  Magdalena Lamparska (29 l.) nie posiada się ze szczęścia, bo już niedługo na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Aktorka przestała ukrywać swój stan i wiadomo już na kiedy planowany jest poród, oraz jakiej płci będzie dzidziuś!

 • Lamparska w rosyjskim filmie

  Magdalena Lamparska, znana m.in. z serialu "39 i pół", rozpoczęła aktorską karierę w Rosji. Zagrała jedną z głównych ról w filmie kinowym Walerija Pendrakowskiego "Tylko nie teraz". W jego obsadzie jest też m.in. Daniel Olbrychski.

Zdjęcia na temat: magdalena lamparska aktorka
Wideo na temat: magdalena lamparska aktorka
 • Magdalena Lamparska: często podczas pracy z dziećmi czułam, że wolałabym być w filmie wojennym na poligonie

  Na planie serialu „Niania w wielkim mieście” aktorka pracowała z dziećmi w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Twierdzi, że nauczyła się od nich spontaniczności i dawania sobie czasu na wszystko. Uważa, że ma dobry kontakt z najmłodszymi, którzy ufają jej i szanują ją. Nie ukrywa jednak, że czasami praca ta bywała dość trudna.

 • Magda Lamparska: Bez znajomości trudno dziś znaleźć pracę

  W nowym serialu telewizji Polsat pt. "Niania w wielkim mieście" Magdalena Lamparska wciela się w postać Dany, dziewczyny z prowincji, która marzy o karierze psychologa. Po ukończeniu studiów na(...). Magdalena Lamparska uważa, że winę za trudną sytuację absolwentów ponoszą w dużej mierze szkoły i uczelnie wyższe. Nie przygotowują one bowiem młodych ludzi do wejścia na nowoczesny rynek pracy – w ich

 • Ulka w roli macochy

  - Ulka zaczyna rozumieć, że świat nie kręci się wokół niej i bardzo dojrzeje - mówi o swojej bohaterce Magdalena Lamparska. Aktorka zdradza też, czy możemy liczyć na ślub jej bohaterki i serialowego Darka!

Dyskusje na temat: magdalena lamparska aktorka
 • Re: "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska o swoim związku

  Podobno 2 sezonu tego serialu ma już nie być. .... serial jest na prawdę świetny nie tylko ja tak uważam ale osoby w moim otoczeniu z którymi rozmawiam jest nawet lepszy niż dlaczego ja pamiętniki z wakacji lub inne programy tego typu.... chcemy więcej odcinków niani główna aktorka jest na prawdę świetna. ... I jeżeli produkcja chce mieć większą oglądalność to niech zmieni godziny emisji

 • Re: Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria...

  Wreszcie jakaś aktorka o nietuzinkowej urodzie i niepokornym charakterze...mam jużdość tych wszystkich nudnych Much Trzebiatowskich etc. Nie wiem czy takiej nietuzinkowej, bo Magdalena (?) Lamparska jest bardzo podobna do niej... Ale dziewczyna ma charakter i uwielbiam ją w NDINZ :)