• Informacje na temat:

  magdalena lamparska choroba

Artykuły na temat: magdalena lamparska choroba
 • "39 i pół tygodnia": Trwają zdjęcia

  Trwają zdjęcia do serialu „39 i pół tygodnia”. W rolach głównych Tomasz Karolak, Daria Widawska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Magdalena Lamparska, Alan Andersz i inni. Tym razem Darek, główny bohater, zatrzyma się na największym życiowym zakręcie.

 • Aktorki pozowały... pod wodą!

  ..."Kropla Szczęścia" to tytuł kalendarza z niezwykłymi zdjęciami znanych z seriali gwiazd. Wśród aktorek, które zgodziły się pozować do fotografii... pod wodą, są m.in. Magdalena Lamparska, czyli Marta z "Hotelu 52", i Jolanta Fraszyńska, czyli Roma Barańska z "Licencji na wychowanie".

 • Mów do mnie... Lampa

  To już trzeci sezon "Hotelu 52", w którym Magdalena Lamparska gra sympatyczną kelnerkę Martę. Wcześniej dała się poznać... także jako Marta w serialu "39 i pół". Czyżby zbieg okoliczności?

 • "39 i pół tygodnia": Córka Karolaka w kontynuacji serialu!

  ...produkcji trwają już od zeszłego roku, a na planie znów pojawili się m.in. wspomniany już Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz czy Magdalena Lamparska. Kolejna odsłona serialu ma pojawić się...

 • Polskie hity na wiosnę 2014

  ...romansu? Niekoniecznie. Odpowiedź nas zaskoczy. Adamem zainteresuje się przebojowa dziennikarka (Katarzyna Zielińska), a Pawłem jego nowa asystentka (Klaudia Halejcio). Ula (Magdalena Lamparska(...) podopieczną Malinę. Zdradzamy, że Alicja nie będzie jedyną kobietą, z którą Orlicz wda się w romans... Lucyna (Magdalena Walach) wreszcie dostanie szansę na szczęście, a jej związek z kapitanem...

 • Wiosna w telewizji Polsat

  ...się działo. Także w związku Uli i Darka (Magdalena Lamparska i Eryk Lubos). Przygotowania do ślubu zbliżają się ku końcowi, gdy na horyzoncie pojawi się... córka Darka (w tej roli Anna Karczmarczyk(...). "Pielęgniarki" to pełne emocji opowieści o ludziach, ich kondycji, problemach i dylematach - a nie o ich chorobach. Miejsce akcji: szpital jest tylko pewnym pretekstem do opowiedzenia frapującej...

 • Te seriale jesienią skradną wasze serca!

  ...sprzed ołtarza Januszowi (Piotr Jankowski), który był najlepszą partią w okolicy. Przed jego gniewem Anka musiała szukać schronienia u swojej najlepszej przyjaciółki Uli (Magdalena Lamparska...

 • Magdalena Lamparska stara się być optymistką

  Znana z "To nie koniec świata!" aktorka chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Dzięki temu Magdalena Lamparska zrozumiała, co jest w życiu najważniejsze.

 • Mów do mnie... Lampa

  To już trzeci sezon "Hotelu 52" , w którym Magdalena Lamparska gra sympatyczną kelnerkę Martę. Wcześniej dała się poznać... także jako Marta w serialu "39 i pół" . Czyżby zbieg okoliczności?

 • Dowbor jeszcze nie widziała domu w takim stanie!

  W niedzielnym odcinku "Naszego nowego domu" Katarzyna Dowbor odwiedzi 40-letnią panią Monikę , która mieszka i opiekuje się z 19-letnią córką Agnieszką.

Zdjęcia na temat: magdalena lamparska choroba