• Informacje na temat:

  magdalena lamparska dziecko

Artykuły na temat: magdalena lamparska dziecko
 • Magdalena Lamparska szykuje się do ślubu?

  ...​Magda Lamparska (29 l.) i jej ukochany niedawno powitali na świecie syna. Czy teraz zaplanują ślub?

 • Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

  W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

 • "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska zostanie mamą!

  Magdalena Lamparska, czyli Dana Mazurek z "Niani w wielkim mieście", i jej ukochany - dziennikarz i bloger Bartek Osumek - wkrótce zostaną rodzicami! Swe pierwsze dziecko aktorka powita na świecie jesienią...

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Magdalena Lamparska pokazała się w stroju kąpielowym po ciąży! Wow!

  Magdalena Lamparska (30 l.) urodziła w 2017 roku swoje pierwsze dziecko i wycofała się z show-biznesu. Ostatnio jednak pokazała się pierwszy raz w kostiumie kąpielowym od czasu porodu i fanki oszalały na punkcie jej figury.

 • Magdalena Lamparska stara się być optymistką

  Znana z "To nie koniec świata!" aktorka chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Dzięki temu Magdalena Lamparska zrozumiała, co jest w życiu najważniejsze.

 • "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska planuje cichy ślub

  Magdalena Lamparska, którą wiosną tego roku oglądaliśmy jako Danę Mazurek w serialu "Niania w wielkim mieście", niedawno została mamą, a teraz - jak poinformował jeden z tygodników - planuje cichy ślub z ojcem swego małego synka.

 • Niespodzianki w "Hotelu 52"

  Istnieje przekonanie, iż nic tak nie hartuje jak przeciwności losu, które nas spotykają. Pod tą tezą z pewnością może się podpisać Natalia Lipska, której determinacja i siła pozwoliły odbudować spalony Hotel 52. Czy starczy jej wytrwałości by zadbać także o miłość? Już w czwartek, 6 września, na antenie Polsatu startuje 6. sezon serialu "Hotel 52".

 • Magdalena Lamparska niedługo zostanie mamą! Znamy płeć i datę porodu!

  Magdalena Lamparska (29 l.) nie posiada się ze szczęścia, bo już niedługo na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Aktorka przestała ukrywać swój stan i wiadomo już na kiedy planowany jest poród, oraz jakiej płci będzie dzidziuś!

 • Damięcki w pastiszu "50 twarzy Greya"

  Mateusz Damięcki wystąpi w komediowo-muzycznym spektaklu będącym pastiszem bestsellerowej książki "Pięćdziesiąt twarzy Greya". W sztuce "Klaps! 50 twarzy Greya" towarzyszyć będą mu Magdalena Lamparska i Marta Walesiak.

Zdjęcia na temat: magdalena lamparska dziecko
Wideo na temat: magdalena lamparska dziecko
 • "Niania w wielkim mieście": Nowy serial w Polsacie już od 7 marca

  Serial „Niania w wielkim mieście” to historia młodej dziewczyny z prowincji, która przyjeżdża do dużego miasta i zatrudnia się jako niania do wynajęcia w agencji opiekunek do dzieci. W roli głównej występuje Magdalena Lamparska, partnerują jej m.in. Kamila Baar, Przemysław Sadowski oraz Stefan Pawłowski.

 • "Niania w wielkim mieście": Dana i Kuba organizują przyjęcie

  Mariusz (Mateusz Rzeźniczak) jeszcze raz próbuje wytłumaczyć Danie (Magdalena Lamparska) sprawę pozostawionej na kanapie damskiej bielizny i zainstalowanej aplikacji szpiegowskiej. Tymczasem w mieszkaniu pani Popławskiej (Anna Dereszowska) zjawia się Jacek (Przemysław Sadowski), żeby wyjaśnić sprawę Dany. Jak się okazuje, w idealnym momencie, bo Iwo (Igor Borecki) szantażuje mamę. Chłopiec chce