• Informacje na temat:

  magdalena lamparska zdjęcia

Artykuły na temat: magdalena lamparska zdjęcia
 • Magdalena Lamparska pokazała się w stroju kąpielowym po ciąży! Wow!

  Magdalena Lamparska (30 l.) urodziła w 2017 roku swoje pierwsze dziecko i wycofała się z show-biznesu. Ostatnio jednak pokazała się pierwszy raz w kostiumie kąpielowym od czasu porodu i fanki oszalały na punkcie jej figury.

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • Magdalena Lamparska jest w ciąży?

  Magdalena Lamparska (29 l.) od przeszło roku jest w szczęśliwym związku. Jak czytamy w jednej z gazet, ona i ukochany spodziewają się dziecka!

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • ...propozycję. Jednak gdy Boczarska dowiedziała się, że w tanecznym show wystąpi także Lamparska, zrezygnowała z udziału w programie - zdradza "Na żywo" pracownik stacji Polsat. Co sprawiło, że aktorka(...) Karolak porzucił Violę i wdał się w romans z Magdaleną Lamparską, poznaną w 2008 r. na planie serialu "39 i pół". W prasie pojawiły się zdjęcia czule obejmującej się pary. Dla Boczarskiej, która nadal...

 • Magdalena Lamparska stara się być optymistką

  Znana z "To nie koniec świata!" aktorka chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Dzięki temu Magdalena Lamparska zrozumiała, co jest w życiu najważniejsze.

 • Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Lamparska: Skąd ten chłód w ich relacjach?

  Gdy przybyły na premierę komedii romantycznej „Kochaj” do warszawskiej Kinoteki, nie zamieniły ani słowa. Pozując fotografom starały się trzymać jak najdalej od siebie, nawet nie patrzyły w swoją stronę. Mimo to Magdalena Lamparska (28 l.) zapewniała dziennikarzy: „Każda z grających w tym filmie aktorek jest niesamowicie silna i świadoma siebie. Ale nie kłóciłyśmy się tylko… zakochałyśmy się...

 • Lamparska w rosyjskim filmie

  Magdalena Lamparska, znana m.in. z serialu "39 i pół", rozpoczęła aktorską karierę w Rosji. Zagrała jedną z głównych ról w filmie kinowym Walerija Pendrakowskiego "Tylko nie teraz". W jego obsadzie jest też m.in. Daniel Olbrychski.

 • Magdalena Boczarska i Viola Kołakowska pogodziły się!

  ...się i ściskały - relacjonuje paparazzo, który uwiecznił na zdjęciach to niecodziennespotkanie. W międzyczasie Tomasz pojechał po córkę do szkoły. Gdy przywiózł 9-letnią Lenkę, Boczarska porwała ją(...) towarzysko z Boczarską - twierdzi osoba z otoczenia modelki. W spotkaniach byłych kochanków zaczął uczestniczyć także obecny partner Magdy. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzo widać jednak wyraźnie...

 • Kolejna seria "Hotelu 52"

  Rozpoczęły się zdjęcia do piątego sezonu serialu "Hotel 52". Emisja nowych odcinków planowana jest na wiosnę 2012 roku.

Zdjęcia na temat: magdalena lamparska zdjęcia