• Informacje na temat:

  magdalena laska

Artykuły na temat: magdalena laska
 • Magdalena Stużyńska: Wiara pomogła mi wyzdrowieć!

  Magdalena Stużyńska (43 l.) w szczerym wywiadzie opowiedziała o chorobie, z którą jakiś czas temu przyszło się jej zmierzyć. Z gwiazdą "Przyjaciółek" w pewnym momencie było aż tak źle, że do szpitala wezwano księdza. Po otrzymaniu ostatniego namaszczenia, jej stan zaczął jednak z dnia na dzień się poprawiać. Aktorka nie ma wątpliwości, że doświadczyła cudu...

 • "Zbliżenia" : Pępowina

  "Zbliżenia" Magdaleny Piekorz - historia toksycznej relacji matki i córki - to film histeryczny, źle napisany, kiepsko zagrany, fatalnie wyreżyserowany, pełen sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem.

 • Magdalena Kuta: W pierwszej chwili chciałam usunąć ciążę

  Magdalena Kuta (59 l.) znana jest z roli Lodzi Paciorek w serialu "Ranczo" i wielu innych seriali. Niewiele osób jednak wie, że na studiach aktorka tak zatraciła się w imprezowaniu, że zaszła w niechcianą ciążę.

 • Pod wrażeniem scen miłosnych

  Robert Więckiewicz bardzo miło wspomina sceny miłosne, które grał z Magdaleną Boczarską podczas kręcenia filmu "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego.

 • Magdalena Waligórska zamieszkała z nowym partnerem!

  Kocham cię w słońcu. I przy blasku świec. Kocham cię w kapeluszu i w berecie. W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach. I gdy śpisz. I gdy pracujesz skupiona - takie wyznanie usłyszała ostatnio z ust ukochanego Mateusza Lisieckiego, Magdalena Waligórska. Aktorska para wspólnie poprowadziła galę "Metamorfozy gwiazd", recytując miłosną poezję Gałczyńskiego i fragmenty "Snu nocy letniej...

 • Polsat zapłaci za Szczukę

  Polsat ma zapłacić 500 tys. zł nałożonej przez KRRiT kary za program, w którym Kazimiera Szczuka naśladowała sposób mówienia jednej z prowadzących audycje Radia Maryja, niepełnosprawnej Magdaleny Buczek.

 • Magdalena Waligórska zdradza ślubne plany. Uroczystość odbędzie się z dala od Polski!

  Znana z roli Wioletty w serialu "Ranczo" Magda Waligórska (35 l.) zawsze marzyła o pięknej ceremonii w Paryżu - mieście zakochanych, jednak ze względu na zagrożenie terrorystyczne skłania się ku innemu europejskiemu miastu.

 • Polsat zapłaci za Szczukę

  Polsat ma zapłacić 500 tys. zł za wyemitowanie programu, w którym Kazimiera Szczuka nazwała autorkę audycji Radia Maryja Magdalenę Buczek "starą dziewczynką" i parodiowała jej sposób modlitwy - orzekł Sąd Najwyższy, oddalając kasację TV Polsat w tej sprawie

 • "Barwy szczęścia": Dramatyczny finał kariery Zuzi w modelingu!

  Wkrótce Zuzia (Anna Adamus) zorientuje się, że Feliks (Aleksander Milićević) i Karolina (Magdalena Łaska) zabrali ją do Algierii, by zrobić z niej... dziewczynę do towarzystwa! Ale to dopiero początek dramatu początkującej modelki!

 • Odwołano koncert Eltona Johna!

  Odwołano koncert Eltona Johna, który miał się odbyć w niedzielę (8 lipca) w Trójmieście. Tym samym nie odbędzie się zaplanowane w trakcie występu wręczenie brytyjskiemu muzykowi przez Lecha Wałęsę Medalu Wdzięczności Europejskiego Centrum Solidarności.

Zdjęcia na temat: magdalena laska
 • Magdalena Łaska, czyli Ola z serialu "Wszystko przed nami"
Wideo na temat: magdalena laska
 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1801-1805.

  Kajtek jest świadkiem zażyłości Sabiny i Tomka. Zawiedziony zachowaniem matki zaczyna martwić się o jej małżeństwo. Zuza (Anna Adamus) marzy o sławie modelki… Nieświadoma, że za naiwność płaci się w tej branży życiem. Co spotka nastolatkę w Afryce – gdy wyjedzie z agencją? Tuż po przylocie Karolina (Magdalena Łaska) zapowie modelkom, że mają spotkać się z lokalnymi biznesmenami, na przyjęciu

Dyskusje na temat: magdalena laska