• Informacje na temat:

  magdalena mam talent

Artykuły na temat: magdalena mam talent
 • "Pod powierzchnią": Magdalenie Boczarskiej stuknęła czterdziestka!

  W środę 12 grudnia Magdalena Boczarska, czyli Marta Gajewska z serialu "Pod powierzchnią", świętuje 40. urodziny. - Choć kończę czterdziestkę i lubię ten fakt, czuję się trochę... bezwiekowo - twierdzi aktorka.

 • Poznaliśmy zwycięzcę siódmej edycji "Mam talent"!

  Adrian Makar wygrał siódmą edycję programu "Mam talent"! Śpiewający 15-latek z domu dziecka zgarnął nagrodę główną - 300 tysięcy złotych. Do płaczącego ze szczęścia Adriana dołączyła po ogłoszeniu wyników jego siostra.

 • Michał Żebrowski wspiera chorą Magdalenę Piekorz

  Pierwszy raz zobaczyła Michała Żebrowskiego w spektaklu telewizyjnym. Wzdychały do niego wszystkie Polki. Magdalena Piekorz była wtedy w szkole filmowej i powiedziała do przyjaciółki: "Jeśli kiedyś(...) talent.   - Od pierwszej próby zauważyłem, że ona znakomicie czuje aktorów. Bardzo wymagająca, choć jest debiutantką, posiada wszystkie cechy dobrego reżysera - opowiadał.  W trakcie pracy wzajemna...

 • Przed nami finał siódmej edycji "Mam talent"!

  W sobotę (6 grudnia) wieczorem dowiemy się, który z finalistów "Mam talent" wzbogaci się o 300 tysięcy złotych - nagrodę główną programu.

 • "Barwy szczęścia": Magdalena Smalara - dziewczyna z sąsiedztwa

  ...- Mam anegdotę, która może być dobrym wprowadzeniem do naszej rozmowy. Zamieniam się w słuch. - W 1994 roku jechałam autostopem na grób Rysia Riedla, legendarnego wokalisty zespołu Dżem. To nie(...) takim etapie kariery, żeby pisano role specjalnie dla mnie. Taki ze mnie plankton celebrycki. Bez przesady, dajesz sobie świetnie radę. - Od początku mam szczęście, ale zawsze można lepiej...

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Magdalena Wójcik chwali sobie życie w pojedynkę!

  Natura obdarzyła aktorkę urodą i talentem, niestety los nie szczędził jej rozczarowań.

 • Magdalena Zawadzka: Nie narzekam

  "Lilka - cud miłości" - to będzie poetycki i śpiewany portret niezwykłej kobiety, rozpisany na cztery doskonałe aktorki. Powstaje przedstawienie oparte na wierszach, dzienniku, wspomnieniach, notatkach i listach poetki Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez przyjaciół i rodzinę pieszczotliwie nazywanej Lilką. Jedną z ról gra w nim Magdalena Zawadzka.

 • "Zbrodnia": Magdalena Zawadzka - Heroina Polskiego Kina

  Aż trudno uwierzyć, że za kilka dni Magdalena Zawadzka, czyli Elżbieta Lubczyńska z serialu "Zbrodnia", kończy 70. lat. Jak sama przyznaje urodziny to jednak tylko dodatek do premiery książki jej autorstwa "Taka jestem i już!", która ukaże się dokładnie 29. października. Aktorka głośno nie mówi o swoich latach zapisanych w peselu, za to skrzętnie liczy te, spędzone na scenie i na ekranie, a mija...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.