• Informacje na temat:

  magdalena mielcarz zdjęcia

Artykuły na temat: magdalena mielcarz zdjęcia
 • Magdalena Mielcarz diametralnie zmieniła wygląd!

  Magdalena Mielcarz (39 l.) niechętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Tym razem zrobiła wyjątek!

 • Ruszyły zdjęcia do "Quo Vadis"

  W poniedziałek w północnej Tunezji rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Jerzego Kawalerowicza "Quo Vadis", który powstaje na podstawie słynnej powieści polskiego noblisty Henryka Sienkiewicza. Ekipa będzie pracować w okolicach Al-Munastiru i Port Prince, potem filmowcy przeniosą się do Francji, w okolice Marsylii.

 • Magdalena Mielcarz pokazała zdjęcie z mamą! Są podobne?!

  Magdalena Mielcarz (39 l.) niedawno przeszła sporą metamorfozę i ciężko jest doszukać się w jej rysach „dawnej Magdy”. Teraz fani celebrytki mają okazję zobaczyć, czy jest w ogóle podobna do swojej mamy!

 • W poniedziałek autorzy ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "Quo Vadis" oficjalnie ogłosili obsadę tej największej w historii polskiego kina produkcji. W roli Ligii wystąpi nieznana nikomu, modelka Magdalena Mielcarz. Po za tym w filmie pojawią się: Paweł Deląg jako Marek Winicjusz, Michał Bajor w roli Nerona, Danuta Stenka, która zagra Pomponię, Bogusław Linda jako Petroniusz, Jerzy Trela

 • Magdalena Mielcarz została wegetarianką!

  Magdalena Mielcarz (36 l.) pochwaliła się, że postanowiła zrezygnować z jedzenia mięsa.

 • "Thriller o namiętnościach"

  W nocy z poniedziałku na wtorek w Warszawie zakończą się zdjęcia do filmu "Kierowca" ("Limo Driver"), w którym jedną z głównych ról gra słynny Christopher Lambert.

 • Magda Mielcarz: Czas na trzecie dziecko!

  ...jest dla Magdaleny Mielcarz (39 l.) najważniejsza. Na pierwszym miejscu zawsze stawiała rodzinę, a ta być może niebawem znów się powiększy. Ledwo wiązała koniec z końcem Magdalena już w młodości była(...) bardzo dziwne. Myślałam sobie: „Ale jak to? Przecież tego chciałam” – zdradza Mielcarz.  Po narodzinach Mai wszystko wróciło do normy, a zachwycona macierzyństwem Magdalena zdecydowała się na drugie...

 • Światowa prapremiera "Quo Vadis" w Watykanie

  Światowa prapremiera filmu "Quo Vadis" Jerzego Kawalerowicza odbędzie się 30 sierpnia w auli Pawła VI w Watykanie - poinformował Stanisław Zawiśliński, rzecznik prasowy producenta filmu. W Rzymie przebywają obecnie reżyser Jerzy Kawalerowicz i Mirosław Słowiński, producent obrazu.

 • Siostra Krupy zamiast Mielcarz w "Top model"?

  Producenci "Top model. Zostań modelką" nie są zadowoleni z Magdy Mielcarz . Chodzą słuchy, że chcieliby zastąpić ją siostrą Dżoany , Martą .

 • Wręczono Złote Kaczki

  W poniedziałek, 5 lutego, w Teatrze Dramatycznym w Warszawie wręczono Złote Kaczki, nagrody w plebiscycie czytelników miesięcznika "Film". Już po raz 45. czytelnicy "Filmu" wybrali swe ulubione dzieła i twórców. Tegorocznymi laureatami zostali: Maja Ostaszewska, Andrzej Seweryn, Michał Lorenc, Piotr Bujnowicz oraz filmy: "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona droga płciową" oraz "Gladiator".

Zdjęcia na temat: magdalena mielcarz zdjęcia