• Informacje na temat:

  magdalena młynarska

Artykuły na temat: magdalena młynarska
 • Agata Młynarska zmienia życie po rozwodzie

  Agata Młynarska (53 l.) dostała program w stacji TVN. Dziennikarka wraz ze specjalistami będzie próbowała odmienić życie i otoczenie ludzi po rozstaniach.

 • Agata Młynarska: Bez pracy nie mogę żyć, ale...

  Wracając wspomnieniami do rodzinnego domu, pachnącego chlebem i ukochanym "Mama Sosem", Agata Młynarska opowiedziała o wigilijnym menu. Jak się okazuje, popularna dziennikarka, która miała w tym roku poważne problemy ze zdrowiem, zasiądzie do Wigilii... bezglutenowej. "Mam coraz większy dystans do pracy, a mój pobyt w szpitalu i choroba przewartościowały pewne sprawy" - przyznaje.

 • Siostra Wojciecha Młynarskiego po latach wyjawia rodzinne sekrety

  Przez pół wieku Barbara Młynarska-Ahrens nie opowiedziała bliskim o pewnym wstrząsającym zdarzeniu. Obawiała się, że brat mógłby zrobić sprawcy krzywdę. Dopiero po latach wyjawiła rodzinne sekrety.

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Jan Młynarski wygłosił wzruszającą przemowę podczas pogrzebu ojca, Wojciecha Młynarskiego

  W piątek, 24 marca br., odbył się pogrzeb cenionego artysty, Wojciecha Młynarskiego (+75 l.). Prochy mistrza spoczęły na warszawskich Powązkach, w Alei Zasłużonych. Wzruszające przemówienie wygłosił syn mężczyzny, Jan Młynarski (38 l.).

 • Ibisz z byłą żoną: Lekko, łatwo i przyjemnie

  "Chciałabym bardzo, abyście pokochali nasze nowości, ale żebyście wciąż kochali to, co pokochaliście wcześniej. I najważniejsze - bez zdrad, kochani" - powiedziała Nina Terentiew podczas "Wieczoru z gwiazdami".

 • Gwiazdy kultowych seriali na benefisie Młynarskiego

  ...z "Daleko od szosy" (młodszym widzom znana lepiej jako Barbara Jakubik-Grzelak z "Barw szczęścia"), Magdalena Zawadzka, czyli Baśka Wołodyjowska z "Przygód pana Michała" (i Krystyna Sobańska z "39 i pół...

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

 • Magda Środa ostro o Wiśniewskim: Jest żenujący!

  Kto by przypuszczał, że to akurat lider Ich Troje będzie interlokutorem profesor Środy w rozmowie o gender. Na taki pomysł wpadła Agata Młynarska, która zaprosiła ich do swojego programu "Świat się(...) gender to dość kuriozalny pomysł. Chyba, że Młynarska uznała, iż lata przebieranek, malowania się i farbowania włosów to wystarczające kwalifikacje...

 • Dla kogo Wiktory 2011?

  Magdalena Cielecka, Krystyna Janda, Kinga Preis, Maciej Stuhr i Artur Żmijewski to aktorzy, którzy zostali nominowani do Wiktorów 2011. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 14 kwietnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

Zdjęcia na temat: magdalena młynarska