• Informacje na temat:

  magdalena pokora magda femme

Artykuły na temat: magdalena pokora magda femme
 • Ekstremalna Magda Femme

  "Ekstremalnie" - taki tytuł nosi nowa, nie wydana jeszcze płyta Magdy Femme, śpiewającej niegdyś w zespole Ich Troje. Wokalistka przyznaje, że do dziś ma wielki sentyment do tej grupy, choć nie żałuje decyzji o rozpoczęciu kariery solowej.

 • Magda Femme urodziła

  Magda Femme (37 l.), była wokalistka zespołu Ich troje oraz pierwsza żona Michała Wiśniewskiego (36 l.), w końcu doczekała się upragnionego dziecka.

 • Magda Femme dla dzieci

  Muzyczny prezent dla najmłodszych przygotowała Magda Femme, była wokalistka Ich Troje i była żona Michała Wiśniewskiego. W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać utworów z płyty "Magiczne nutki".

 • Wojewódzki kontra Magda Femme

  Magda Femme znajdzie się w krzyżowym ogniu pytań Kuby Wojewódzkiego podczas jego najbliższego talk-show w Polsacie, w niedzielę, 13 czerwca. Program swym występem uświetni coraz popularniejsza formacja Coma.

 • Magda Femme w "Barze"

  Magda Femme, była wokalistka grupy Ich Troje i była żona Michała Wiśniewskiego, będzie specjalnym gościem programu "Bar - Złoto dla zuchwałych" w sobotę, 22 maja. Niedawno ukazała się jej kolejna solowa płyta, "Extremalnie".

 • Magda Femme w raju

  Utwór "Mój raj" to piosenka przygotowana przez Magdę Femme na Festiwal Piosenki Rosyjskiej, który odbędzie się w Zielonej Górze w najbliższą niedzielę (25 lipca).

 • Magda Femme: Album pełen skrajności

  "Pełen skrajności, nieprzewidywalnych reakcji, głupoty, miłości, nienawiści" - taki jest świat widziany oczami Magdy Femme. Była wokalistka grupy Ich Troje na początku kwietnia wyda solową płytę, "Ekstermalnie".

 • Magda Femme w "Halo Hans"

  Piosenkarka Magda Femme już niedługo da nam się poznać jako aktorka komediowa. Femme wcieli się w rolę sekretarki Hermanna Brudnera w serial u "Halo Hans".

 • Magda Femme opowiada o Wiśniewskim

  Magda Femme (33 l.) udzieliła obszernego wywiadu magazynowi "Viva", w którym opowiedziała o kulisach jej małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Niedawno lider Ich Troje wywołał spore zamieszanie swoją wypowiedzią dla tygodnika "Gala", w której ujawnił, iż jego małżeństwo z piosenkarką rozpadło się, ponieważ była ona lesbijką.

 • Magda Femme i Iwona Węgrowska: Jak diament

  W serwisie Muzzo.pl możecie już posłuchać nowej piosenki Magdy Femme, zapowiadającej premierowy album byłej wokalistki Ich Troje.

Wideo na temat: magdalena pokora magda femme
 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

 • Dziennik panny służącej

  Początek XX wieku, francuska prowincja. Célestine, śliczna młoda służąca przyjeżdża z Paryża do posiadłości Lanlaire. W nowym domu dziewczyna będzie musiała radzić sobie nie tylko z obowiązkami, ale również awansami pana domu i jego surową, wymagającą żoną. Wkrótce stanie się także obiektem erotycznej fascynacji ogrodnika Josepha. Odruchowo broni się przed tym, ale szybko uczy się czerpać przyjemność z coraz bardziej odważnych erotycznych przygód. Ekranizacja powieści Octave'a Mirbeau to...

 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...