• Informacje na temat:

  magdalena popławska usta usta

Artykuły na temat: magdalena popławska usta usta
 • Magdalena Popławska pokazała biust! Jest na co popatrzeć!

  Magdalena Popławska (38 l.) w swojej karierze aktorki już udowodniła, że nie straszne jej odważne, rozbierane sceny. Tym razem gwiazda wzięła udział w sesji zdjęciowej, do której odsłoniła trochę więcej ciała.

 • "Usta Usta": Mniej widzów

  Drugi sezon serialu "Usta Usta" zgromadził przed telewizorami mniejszą widownię niż pierwsza seria. Będzie jednak trzecia część produkcji, którą widzowie zobaczą na antenie TVN wiosną 2011 roku.

 • "O mnie się nie martw": Magdalena Popławska w roli szalonej wróżki

  Krzysiek (Paweł Domagała), chcąc radykalnie odmienić swoje życie, o pomoc we wskazaniu, co powinien zrobić, by odnieść sukces w miłości, zwróci się do... wróżki. W roli ekspertki od przepowiadania przyszłości zobaczymy Magdalenę Popławską znaną m.in. z seriali „Przepis na życie” i „Usta Usta”.

 • "Usta usta": Skandal na weselu

  Główni bohaterowie serialu "Usta usta" - Julia Hoffman (Magdalena Różczka) i Adam Dawidzki (Paweł Wilczak) - nareszcie staną przed ołtarzem. Jednak w dniu ślubu pan młody dostanie biegunki, a na weselu wybuchnie skandal!

 • Usta usta

  ...wobec ciąży, wytyczanie najszybszej trasy do szpitala i niemal ekspercka wiedza na temat porodu. Agnieszka i Krzysztof (Magdalena Popławska i Marcin Perchuć) rozmijają się w swoich teoriach dotyczących wychowania Stasia. Krzysztof twierdzi, że dziecko zbyt wolno się rozwija i po części obwinia o to Oksanę (Elena Leszczyńska). Adam i Julia (Magdalena Różczka i Paweł Wilczak) spierają się o to, kto...

 • "Usta Usta": Finał serialu

  We wtorek, 3 maja, telewizja TVN zakończyła emisję ostatniego sezonu serialu "Usta Usta" . Finałowy odcinek obejrzało 2,488 mln widzów.

 • „Komisarz Alex”: Zakazana miłość doprowadzi do zbrodni!

  Martyna (Magdalena Popławska) jest nauczycielką języka polskiego w łódzkim liceum. W wielkiej tajemnicy przed wszystkimi spotyka się z jednym ze swych uczniów, z którym łączy ją namiętne uczucie(...) również wiedział o romansie Martyny z nastolatkiem i był zazdrosny o chłopaka, bowiem sam skrycie kochał polonistkę. Magdalena Popławska, którą zobaczymy w roli Martyny, to jedna z najciekawszych...

 • "Usta usta" najsłabsze w paśmie

  Serial stacji TVN - "Usta usta" przyciąga przed telewizory mniej widzów, niż nadawane w tym samym czasie propozycje konkurencyjnych TVP1, TVP2 i Polsatu.

 • Broni swojej niezależności

  Magdalena Popławska w filmie "Doskonałe popołudnie" zagrała dziewczynę, która oddała serce małemu wydawnictwu. Widzowie serialu "Usta Usta" kibicowali buntowi jej bohaterki, Agnieszki. Lubi grać takie niezależne kobiety.

 • Niezależna i seksowna

  W filmie "Doskonałe popołudnie" Magdalena Popławska zagrała dziewczynę, która oddała serce małemu wydawnictwu. Widzowie serialu "Usta Usta" kibicowali buntowi jej bohaterki, Agnieszki. Lubi grać takie niezależne kobiety.

Zdjęcia na temat: magdalena popławska usta usta
Wideo na temat: magdalena popławska usta usta
 • Benek

  Nasycona humorem, uniwersalna opowieść o nadziei. Benek ma 29 lat i postanawia zacząć życie od nowa. Bierze odprawę i odchodzi na zawsze z kopalni. Jednak kolejne próby zdobycia pracy od rzeźnika aż do męskiej prostytutki zawodzą. Kiedy wydaje się, że jest na samym dnie, niespodziewanie miłość powoduje, że znajduje w sobie siłę i upór, które odwracają koło fortuny. Ratuje nie tylko siebie, ale też kolegów górników i zdobywa upragnioną kobietę.

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...