• Informacje na temat:

  magdalena popławska w ciąży

Artykuły na temat: magdalena popławska w ciąży
 • Rewia: Magdalena Popławska jest w ciąży

  Informatorzy jednego z tygodników donoszą, że Magdalena Popławska (35 l.) spodziewa się pierwszego dziecka.

 • Serialowa ciąża działa!

  Co łączy Jolkę Grzelak-Kozłowską z "Barw szczęścia", Majkę Olkowicz z "Majki" i Agnieszkę z "Usta Usta"? Każda z nich jest, bądź wkrótce będzie w ciąży.

 • Magdalena Popławska: Córka w roli głównej!

  Magdalena Popławska (36 l.) niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Pomimo różnych plotek, konsekwentnie odmawia komentarza na temat związku z ojcem swojej córeczki. Woli za to skupić się na wychowaniu pociechy, która jest dla niej największym skarbem.

 • "Usta usta": Czyje to dziecko?

  W życiu bohaterów serialu "Usta usta" kolejna rewolucja. Julia dowiaduje się, że zostanie mamą. Problem w tym, że nie jest do końca pewna, kto jest ojcem dziecka. Będzie afera.

 • Magdalena Popławska wcale nie jest samotna!

  ..., do psów w szczególności. Była sama. Aczkolwiek myli się ten, kto sądzi, że w rodzicielstwie jest osamotniona. Informacji, kto jest ojcem jej dziecka, Magdalena Popławska od początku ciąży strzegła jak...

 • Magdalena Popławska urodziła dziecko. Wiadomo, kto jest ojcem jej pociechy!

  Znana z seriali telewizyjnych aktorka Magdalena Popławska (35 l.) ani gdy jeszcze była w ciąży, ani po urodzeniu córki, której podobno dała na imię Zofia, nie ujawniła, kto jest ojcem dziecka. A że(...) Magdaleny, także aktorce, Aleksandrze Popławskiej. To ona bowiem zamieściła w internecie zdjęcie stóp Zosi z wymownym podpisem: Nietrudno było odkryć, że w szpitalu, gdzie rodziła Magdalena...

 • Aleksandra Popławska i Marek Kalita są parą. "Prywatnie staram się nie robić scen"!

  Aleksandra Popławska (39 l.) wraz ze swoją siostrą Magdaleną jest gwiazdą popularnego serialu "Nie rób scen". Niewielu jednak wie, że jej mężem także jest artysta - aktor Marek Kalita (56 l.).

 • Woli grać z obcymi

  Magdalena Popławska, czyli Agnieszka Kornatowska z serialu "Usta Usta", zdradza nam m.in., dlaczego nie lubi grać ani z siostrą Aleksandrą Popławską, ani z narzeczonym Bartkiem Topą.

 • Cielecka zostanie babcią

  Czy to możliwe, aby piękna 40-latka została babcią? Oczywiście! W serialu nie ma rzeczy niemożliwych. Już w 5. odcinku "Hotelu 52", wyjdzie na jaw, że kochanka Igora Szweda (Kamil Kula), syna Iwony (Magdalena Cielecka), jest w ciąży.

 • Odrzucone oświadczyny

  Julia (Magdalena Różczka) nie zgodzi się zostać żoną Adama (Paweł Wilczak)! Powód? Nie jest pewna, czy to on jest ojcem jej dziecka!

Zdjęcia na temat: magdalena popławska w ciąży
Wideo na temat: magdalena popławska w ciąży
 • Benek

  Nasycona humorem, uniwersalna opowieść o nadziei. Benek ma 29 lat i postanawia zacząć życie od nowa. Bierze odprawę i odchodzi na zawsze z kopalni. Jednak kolejne próby zdobycia pracy od rzeźnika aż do męskiej prostytutki zawodzą. Kiedy wydaje się, że jest na samym dnie, niespodziewanie miłość powoduje, że znajduje w sobie siłę i upór, które odwracają koło fortuny. Ratuje nie tylko siebie, ale też kolegów górników i zdobywa upragnioną kobietę.

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...