• Informacje na temat:

  magdalena prokopowicz lat

Artykuły na temat: magdalena prokopowicz lat
 • Halina Mlynkova i Leszek Wronka w podróży poślubnej!

  ...z Bartkiem Prokopowiczem, mężem zmarłej Magdy Prokopowicz, założycielki fundacji Rak'n'Roll. Związek jednak nie przetrwał. Wronka z kolei ma już troje dzieci z poprzednich związków: 26-letniego syna Michała, 21-letnią córkę Magdalenę i 5-letniego synka Tobiasza. Choć był żonaty, wiele lat żył w nieoficjalnym związku z czeską pisarką Barbarą Nesvadbovą, wychowując z nią córkę Bibianę (8 l.).

 • Łukasz Nowicki i Olga Paszkowska: Miłość kwitnie

  Olgi wniosło powiew świeżości w życie 13 lat starszego od niej Łukasza. Przypomnijmy, że aktor wiosną 2012 rozstał się po 9 latach małżeństwa z Haliną Młynkovą. Wprawdzie zgodnie wtórował piosenkarce, że(...) i reżyserem, wdowcem po zmarłej w 2012 roku założycielce Fundacji Rak’n’Roll, Magdalenie Prokopowicz. W walentynki 2 lata temu Młynkova poślubiła natomiast czeskiego muzyka i menedżera Leszka Wronkę...

 • Po pięciu latach małżeństwa definitywnie rozstali się Magdalena Różczka i scenarzysta Michał Marzec.  Para dla dobra córki Wandzi postanowiła pozostać w przyjacielskich relacjach... Obecnie aktorka(...) koszykarzem grającym aktualnie w Zielonej Górze. Oba związki 25-latka określa jako "toksyczne", przyznając otwarcie, że macierzyństwo i ustabilizowane życie ją nie interesuje... Po nieudanym związku...

 • Inauguracja nauki w łódzkiej Filmówce

  Łódzka Szkoła Filmowa to jedna z wizytówek polskiego kina i Łodzi. 3 października uczelnia zainauguruje 66. rok akademicki, a w jej murach wraz z polskimi studentami kształcić się będzie 56 obcokrajowców, w tym 18 Polaków z zagranicy.

 • "Chemia": Opowieść o utracie

  Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Eryk Lubos - m.in. ci aktorzy są w obsadzie "Chemii", opowieści o miłości i walce z chorobą. Realizuje ją w Warszawie Bartosz Prokopowicz. Pomysłodawczynią filmu była żona reżysera, prezes Fundacji Rak'n'Roll Magda Prokopowicz.

 • Łódzka filmówka druga w rankingu szkół "The Hollywood Reporter"

  Amerykański magazyn "The Hollywood Reporter" opublikował ranking zagranicznych szkół filmowych. Na drugim miejscu, za uczelnią z Londynu, znalazła się łódzka Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera.