• Informacje na temat:

  magdalena puchała

Artykuły na temat: magdalena puchała
 • "Komisarz Alex": Leon wywróży Puchale daleką podróż...

  W 3. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w sobotę 27 września o godzinie 20.25 w TVP1) policjanci z łódzkiej komendy spotkają się na grillu w ogrodzie przy domu Orlicza (Antoni Pawlicki). Podczas biesiady Puchała (Ireneusz Czop) dowie się, że będzie musiał opuścić... Polskę!

 • Karolina Nolbrzak wraca na ekran

  Ostra i tajemnicza policjantka - w takiej roli zobaczymy niebawem Karolinę Nolbrzak. Gwiazda, która jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, teraz zagra w "Komisarzu Aleksie".

 • "Komisarz Alex": Czy Puchała opuści Polskę na stałe?

  Wyjazd Ryśka Puchały (Ireneusz Czop) na staż do USA zrewolucjonizuje pracę kierowanego przez Orlicza (Antoni Pawlicki) zespołu łódzkich policjantów. Lucyna (Magdalena Walach) będzie przygnębiona tym, że być może już nigdy nie zobaczy przyjaciela...

 • Magdalena Turczeniewicz w "Komisarzu Aleksie"

  W serialu "Komisarz Alex" Magdalena Turczeniewicz zagra Kingę Iskierkę, która dołączy do zespołu techników łódzkiej komendy. Między nią a Michałem od razu zaiskrzy.

 • "Komisarz Alex": Puchała wyjedzie do Ameryki, a Monika do... Dubaju

  Orlicza (Antoni Pawlicki) czekają w 6. sezonie "Komisarza Aleksa" dwa bardzo bolesne... rozstania. Najpierw opuści go Monika (Julia Rosnowska), która przyjmie ofertę pracy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, potem Puchała (Ireneusz Czop), który wyjedzie na staż do Stanów Zjednoczonych.

 • "Komisarz Aleks": Kim jest Michał Orlicz?

  - Michał Orlicz - przedstawi się Lucynie (Magdalena Walach) i Puchale (Ireneusz Czop) przystojny 30-latek, którego początkowo uznają za intruza przeszkadzającego im w prowadzeniu śledztwa. - Komisarz Michał Orlicz. Będziemy razem pracować - szybko doda Antoni Pawlicki, która gra nowego bohatera serialu "Komisarz Aleks".

 • "Komisarz Alex": Podkomisarz Puchała zmieni pracę! Zostanie... kucharzem!

  W ostatnim odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w niedzielę 1 czerwca o godzinie 20.25) podkomisarz Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) będzie musiał podjąć nową pracę. Znajdzie zatrudnienie w... kuchni eleganckiego hotelu!

 • Zawirowania w "Komisarzu Aleksie"

  Orlicz będzie musiał zaopiekować się Maliną, Lucyna zapragnie zostać... matką, a Puchała rozpocznie naukę języka angielskiego. W Łodzi trwają zdjęcia do 6. sezonu "Komisarza Aleksa".

 • Puchała zmieni zawód. Zostanie... strażakiem!

  Czy to możliwe, że starszy aspirant Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) będzie miał dosyć służby w policji i postanowi zmienić zawód? Zdradzamy, że w 12. odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa" Rysiek zostanie... strażakiem oddelegowanym do pracy w teatrze!

 • "Komisarz Aleks": Zginie jak bohater!

  Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) będzie ostatnią osobą, której przed śmiercią spojrzy w oczy Marek Bromski (Jakub Wesołowski). Komisarz odda życie, by uratować z rąk groźnego psychopaty Ewę Wilk (Karolina Gorczyca). Umrze jak prawdziwy bohater!

Zdjęcia na temat: magdalena puchała
Wideo na temat: magdalena puchała
 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Dziewczyna z szafy

  Debiut kinowy cenionego filmowca niezależnego - Bodo Koxa, oparty na jednym z najwyżej ocenionych polskich scenariuszy ostatnich lat. Opowieść o niebanalnej przyjaźni trójki samotników: niepoprawnego internetowego podrywacza Jacka (Piotr Głowacki), jego zamkniętego w sobie, niezwykle utalentowanego brata Tomka (Wojciech Mecwaldowski) i nieufnej wobec otoczenia młodej antropolog Magdy (Magdalena Różańska). Gdy wezwany na spotkanie biznesowe Jacek poprosi pewnego dnia skrytą sąsiadkę o opiekę...

Dyskusje na temat: magdalena puchała