• Informacje na temat:

  magdalena roman kariera

Artykuły na temat: magdalena roman kariera
 • Gwiazdy po latach: "BrzydUla"

  ...jeden z największych przystojniaków małego ekranu był sam? Po zakończeniu zdjęć do "BrzydUli" kariera Bobka nie stanęła w miejscu. Od razu posypały się propozycje. Niecały rok później mogliśmy(...) nominowana do Złotej Kaczki. Później wystąpiła też w serialach "Wiadomości z drugiej ręki" i "Wszyscy kochają Romana". Nie wszyscy wiedzą, że Hirsch prywatnie związana jest z Jackiem Braciakiem...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Cielecka i Kondrat w "Nożu w wodzie"

  Magdalena Cielecka ( "Powiedz to, Gabi" ) i Marek Kondrat ( "Dzień świra" ) wystapią w remake'u głośnego filmu Romana Polańskiego , "Nóż w wodzie". Jak podała gazeta Fakt , współczesna wersja obrazu z 1962 roku nosi tytuł "Autostopowicz".

 • Zakończyły się zdjęcia do filmu "Trzeci" Jana Hryniaka. Opowieść nawiązuje do słynnej produkcji Romana Polańskiego z 1961 roku "Nóż w wodzie". " Trzeci to przede wszystkim opowieść o moim pokoleniu" - powiedział 35-letni reżyser. Główne role w obrazie grają Magdalena Cielecka , Jacek Poniedziałek i Marek Kondrat .

 • Seigner w "Tańcu z gwiazdami"

  Emmanuelle Seigner wystąpi w drugim odcinku "Tańca z gwiazdami". Żona Romana Polańskiego zaśpiewa utwór ze swojej najnowszej płyty "Dingue".

 • Opole: Oni powalczą o "SuperPremierę"

  Cztery utwory zostały zakwalifikowane do konkursu na "SuperPremierę 2011" na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

 • Co łączy Adamczyka z Karolakiem?

  Jeden dżentelmen, drugi wyluzowany. A jednak Piotra Adamczyka i Tomasza Karolaka połączyła prawdziwa męska przyjaźń. Aktorzy zaprzyjaźnili się cztery lata temu podczas kręcenia komedii "Testosteron".

 • "Mój Nikifor": Ostatni klaps

  Zakończyły się zdjęcia do obrazu filmu "Mój Nikifor" w reżyserii Krzysztofa Krauzego, z Krystyną Feldman w tytułowej roli. Ostatni klaps padł we wtorek, 1 czerwca, na terenie warszawskiego Ogrodu Saskiego. Tego samego dnia odbyła się konferencja prasowa z udziałem twórców filmu. "To największa przygoda mojego życia" - powiedziała Feldman podczas konferencji.

 • "Ida" i "W ukryciu": Najlepsze polskie filmy sezonu?

  15 produkcji, w tym polskie - "Ida" Pawła Pawlikowskiego i thriller erotyczny Jana Kidawy-Błońskiego "W ukryciu" - wystartuje w Konkursie Międzynarodowym na 29. Warszawskim Festiwalu Filmowym (WFF), który potrwa od 11 do 20 października - ogłosili organizatorzy.

 • Ostatnia droga Kolbergera

  Krzysztof Kolberger spoczął w czwartek, 13 stycznia, na stołecznych Starych Powązkach. Artystę pożegnali członkowie rodziny, przyjaciele, przedstawiciele środowiska aktorskiego i licznie przybyli mieszkańcy stolicy.