• Informacje na temat:

  magdalena różańska na wspólnej

Artykuły na temat: magdalena różańska na wspólnej
 • "Skazane": Magdalena Różańska nową bohaterką

  ...swój początek i koniec, dzięki czemu mogłam stworzyć przemyślany charakter postaci. Wcześniej grałam przez rok w "Na Wspólnej" Jagodę Wolską, a scenariusz w tego typu produkcjach pisze się na bieżąco...

 • "Na Wspólnej": Wybierze randkę

  Andrzej (Tomasz Schimscheiner) nie dotrzyma słowa żonie Basi (Grażyna Wolszczak) i znów spotka się z Jagodą (Magdalena Różańska). Oto, co wydarzy się w serialu "Na Wspólnej".

 • Na Wspólnej

  Jagoda (Magdalena Różańska)! Daniel mówi jej, że ojciec wyjechał z jego mamą... I każe Wolskiej raz na zawsze odczepić się od Andrzeja! Zuza podjęła ostateczną decyzję _ nigdy więcej nie będzie próbowała...

 • "Na Wspólnej": "Skasuję Cię!"

  Te słowa Kuba (Kacper Łukasiewicz), syn Basi (Grażyna Wolszczak), skieruje do jej partnera Krzysztofa (Łukasz Konopka), gdy się na niego zdenerwuje. - Tak samo, jak zrobiłem z Jagodą (Magdalena Różańska), dziewczyną taty - doda. Poznaj szczegóły!

 • "Na Wspólnej": Kuba rozbije związek swojego ojca!

  Intrygi Kuby (Kacper Łukasiewicz) doprowadzą do rozstania Andrzeja (Tomasz Schimscheiner) i Jagody (Magdalena Różańska). Czy chłopcu uda się także zniszczyć związek Basi (Grażyna Wolszczak) i Krzysztofa (Łukasz Konopka)? I doprowadzić do tego, że rodzice znów będą razem?

 • "Na Wspólnej": Żeby tylko mama i tata byli razem...

  Zdradzamy, że w 1903. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 17 kwietnia)  Andrzej przyjdzie rano po Kubę, aby odprowadzić go do szkoły. Chłopiec poprosi, żeby został na śniadanie. Basia, choć niezbyt zachwycona, zaprosi byłego męża do stołu. Przeszczęśliwy Kuba oceni, że tata powinien codziennie z nimi jadać. - Przecież nie jest już z Jagodą (Magdalena Różańska) i mieszka na Wspólnej...

 • „Na Wspólnej” świętuje 10 lat

  ...27 stycznia mija 10 lat odkąd serial „Na Wspólnej” zagościł na antenie TVN. „Ten okrągły jubileusz sprzyja życzeniom, wspomnieniom i podziękowaniom, których świadkami będziecie Państwo już niebawem” – deklarują twórcy serialu.

 • Basia spoliczkuje Jagodę!

  Zdradzona Basia (Grażyna Wolszczak) rozprawi się z Jagodą (Magdalena Różańska), byłą kochanką swojego męża Andrzeja (Tomasz Schimscheiner). Sprawdź szczegóły!

 • Andrzej i Basia pójdą na noże!

  Gdy Andrzej (Tomasz Schimscheiner), bohater telenoweli "Na Wspólnej", wybierze życie u boku kochanki Jagody (Magdalena Różańska), Basia (Grażyna Wolszczak) obieca mu zemstę. Tyle że niespodziewanie na jaw wyjdzie, że Kuba (Kacper Łukasiewicz) nie jest synem Brzozowskiego...

 • ​Zamiast na wywiadówkę pójdzie na randkę!

  Andrzej (Tomasz Schimscheiner) nie dotrzyma słowa żonie Basi (Grażyna Wolszczak) i znów spotka się z Jagodą (Magdalena Różańska)! Co z tego wyniknie?