• Informacje na temat:

  magdalena różczka jej mąż

Artykuły na temat: magdalena różczka jej mąż
 • Dlaczego Różczka się rozwodzi?

  ...serialowych (w stolicy grała w "Czasie honoru", w Toruniu w "Lekarzach"). Co więcej, latem zeszłego roku mąż aktorki wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania, ponoć na jej prośbę. Mimo to Magdalena(...) 2012 r. złożyła w Sądzie Okręgowym w Warszawie pozew rozwodowy. Mąż przestał już być taki wspaniały? Aktorka, jak na razie, odmawia odpowiedzi na to pytanie. Jej przyjaciółka twierdzi, że "kiedyś się...

 • Magdalena Różczka świętuje

  Magdalena Różczka skończyła 27 lipca 33 lata. Młoda polska gwiazda bez problemu godzi bycie mamą, żoną i rozchwytywaną aktorką.

 • Magdalena Zawadzka zapewnia, że będzie wspaniałą babcią!

  Magdalena Zawadzka, czyli niezapomniana Baśka Wołodyjowska z "Przygód pana Michała", nie może się już doczekać chwili, gdy na świecie pojawi się pierwsze dziecko jej jedynego syna Jana Holoubka.

 • Różczka czeka na dziecko

  W kwietniu ubiegłego roku, Magdalena Różczka, którą zobaczymy wkrótce w dwóch oczekiwanych produkcjach "Lejdis" oraz "Rozmowy nocą", wyszła za mąż. Ślub odbył się w największym sekrecie w ambasadzie polskiej w Tanzanii.

 • Różczka zdecydowała się na... rozwód!

  Małżeństwo Magdaleny Różczki i Michała Marca trwało zaledwie pięć lat. Aktorka i jej mąż doczekali się ślicznej córeczki Wandy i do niedawna uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego(...) rzecznik Sądu Okręgowego Warszawa-Praga. Kiedy latem ubiegłego roku plotki o małżeńskich kłopotach pary po raz pierwszy pojawiły się na warszawskich salonach i w tabloidach, Magdalena Różczka...

 • Różczka wygra z konkurencją?

  Gwiazda serialu "Lekarze" słynie ze szlachetnego serca nie tylko na ekranie. Od wielu lat Magdalena Różczka niesie pomoc potrzebującym i zdobywa za to zasłużone pochwały.

 • "Druga szansa": Jakub straci Kaśkę?

  Kaśka (Magdalena Różczka) pakuje się, postanawia wracać do siebie. Jest rozczarowana Jakubem (Rafał Królikowski) i ich wspólnym życiem. ​Uważa, że Zeit ją oszukuje i być może nawet zdradza.

 • Komedia pełna estrogenu

  Znany reżyserski duet - Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz, twórcy m.in. komedii "Testosteron" już w czwartek rozpoczną zdjęcia do swojego kolejnego filmu "Lejdis". Na ekranie pojawią się m.in. Magdalena Różczka, Izabela Kuna, Edyta Olszówka i Anna Dereszowska.

 • Olga zrujnuje ich miłość?

  Z zapartym tchem śledzimy związek Alicji (Magdalena Różczka) i Maksa (Paweł Małaszyński). Na razie pokonali wszystkie przeciwności i znów są razem. Ale ktoś znów stanie im na drodze! Tylko u nas dowiecie się, co czeka widzów w 3. serii "Lekarzy", którą zobaczymy jesienią.

 • Cielecka kontra cichociemni

  W 5. serii "Czasu honoru" bohaterowie będą zmagać się z powojenną rzeczywistością. Jak komuniści potraktują byłych żołnierzy AK? Ada z UB (Magdalena Cielecka) ma zadanie: pojmać cichociemnych.