• Informacje na temat:

  magdalena różczka jej mąż

Artykuły na temat: magdalena różczka jej mąż
 • Dlaczego Różczka się rozwodzi?

  ...serialowych (w stolicy grała w "Czasie honoru", w Toruniu w "Lekarzach"). Co więcej, latem zeszłego roku mąż aktorki wyprowadził się z ich wspólnego mieszkania, ponoć na jej prośbę. Mimo to Magdalena(...) 2012 r. złożyła w Sądzie Okręgowym w Warszawie pozew rozwodowy. Mąż przestał już być taki wspaniały? Aktorka, jak na razie, odmawia odpowiedzi na to pytanie. Jej przyjaciółka twierdzi, że "kiedyś się...

 • Magdalena Różczka świętuje

  Magdalena Różczka skończyła 27 lipca 33 lata. Młoda polska gwiazda bez problemu godzi bycie mamą, żoną i rozchwytywaną aktorką.

 • Magdalena Zawadzka zapewnia, że będzie wspaniałą babcią!

  Magdalena Zawadzka, czyli niezapomniana Baśka Wołodyjowska z "Przygód pana Michała", nie może się już doczekać chwili, gdy na świecie pojawi się pierwsze dziecko jej jedynego syna Jana Holoubka.

 • Różczka czeka na dziecko

  W kwietniu ubiegłego roku, Magdalena Różczka, którą zobaczymy wkrótce w dwóch oczekiwanych produkcjach "Lejdis" oraz "Rozmowy nocą", wyszła za mąż. Ślub odbył się w największym sekrecie w ambasadzie polskiej w Tanzanii.

 • Różczka zdecydowała się na... rozwód!

  Małżeństwo Magdaleny Różczki i Michała Marca trwało zaledwie pięć lat. Aktorka i jej mąż doczekali się ślicznej córeczki Wandy i do niedawna uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego(...) rzecznik Sądu Okręgowego Warszawa-Praga. Kiedy latem ubiegłego roku plotki o małżeńskich kłopotach pary po raz pierwszy pojawiły się na warszawskich salonach i w tabloidach, Magdalena Różczka...

 • Różczka wygra z konkurencją?

  Gwiazda serialu "Lekarze" słynie ze szlachetnego serca nie tylko na ekranie. Od wielu lat Magdalena Różczka niesie pomoc potrzebującym i zdobywa za to zasłużone pochwały.

 • "Druga szansa": Jakub straci Kaśkę?

  Kaśka (Magdalena Różczka) pakuje się, postanawia wracać do siebie. Jest rozczarowana Jakubem (Rafał Królikowski) i ich wspólnym życiem. ​Uważa, że Zeit ją oszukuje i być może nawet zdradza.

 • Komedia pełna estrogenu

  Znany reżyserski duet - Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz, twórcy m.in. komedii "Testosteron" już w czwartek rozpoczną zdjęcia do swojego kolejnego filmu "Lejdis". Na ekranie pojawią się m.in. Magdalena Różczka, Izabela Kuna, Edyta Olszówka i Anna Dereszowska.

 • Olga zrujnuje ich miłość?

  Z zapartym tchem śledzimy związek Alicji (Magdalena Różczka) i Maksa (Paweł Małaszyński). Na razie pokonali wszystkie przeciwności i znów są razem. Ale ktoś znów stanie im na drodze! Tylko u nas dowiecie się, co czeka widzów w 3. serii "Lekarzy", którą zobaczymy jesienią.

 • Cielecka kontra cichociemni

  W 5. serii "Czasu honoru" bohaterowie będą zmagać się z powojenną rzeczywistością. Jak komuniści potraktują byłych żołnierzy AK? Ada z UB (Magdalena Cielecka) ma zadanie: pojmać cichociemnych.

Wideo na temat: magdalena różczka jej mąż
 • Przypadkowy mąż

  Komedia romantyczna "Przypadkowy mąż" jest pełną pasji i zabawnych zwrotów akcji opowieścią kierowaną do widzów, którzy wierzą w wielką miłość i mają poczucie humoru. Nie widzieliście niczego zabawniejszego od czasu "Dziennika Bridget Jones"! Film "Przypadkowy mąż" to dowód na to, że ogniste, pełne żaru uczucie potrafi wybuchnąć między dwojgiem ludzi równie gwałtownie jak pożar w Nowym Jorku. Pełen humoru, ciepła scenariusz i gwiazdorska obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Isabella Rossellini,...

 • Wyszłam za mąż, zaraz wracam

  Isabelle pragnie za wszelką cenę złamać klątwę, która ciąży na jej rodzinie. Od pokoleń wszystkie pierwsze małżeństwa kończyły się fiaskiem. Postanawia więc poślubić mężczyznę, którego kocha, według ściśle przemyślanej strategii: znajdzie faceta, uwiedzie go, poślubi, po czym natychmiast się z nim rozwiedzie. Można powiedzieć, plan doskonały, gdyby nie postać Jean-Yves'a Berthier. Isabelle będzie musiała przemierzyć świat od Kilimandżaro po Moskwę. Czeka ją niezwykła podróż poślubna: na...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.