• Informacje na temat:

  magdalena różczka usta usta

Artykuły na temat: magdalena różczka usta usta
 • Magdalena Różczka

  ...", a także znaczących roli- Wandy Ryszkowskiej w serialu " Czas honoru" i Julii w " Usta usta". W 2012 dołączyła do obsady " Lekarzy".   Jest ambasadorem dobrej woli UNICEF. W marcu 2010 otrzymała...

 • Magdalena Różczka: "Kocham. Nie biję"

  Magdalena Różczka ("Lekarze", "Czas honoru", "Usta usta"), jedna z ambasadorek tegorocznej akcji "Kocham. Nie biję", dzięki zaangażowaniu w projekt przestała się bać zwracać uwagę agresywnym rodzicom. Aktorka ma nadzieję, że jej pokolenie rodziców nie wychowuje już dzieci poprzez bicie.

 • Magdalena Różczka ur. 27 lipca 1978 w Nowej Soli, polska aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa.

 • Magdalena Różczka świętuje

  Magdalena Różczka skończyła 27 lipca 33 lata. Młoda polska gwiazda bez problemu godzi bycie mamą, żoną i rozchwytywaną aktorką.

 • Usta usta

  ...wobec ciąży, wytyczanie najszybszej trasy do szpitala i niemal ekspercka wiedza na temat porodu. Agnieszka i Krzysztof (Magdalena Popławska i Marcin Perchuć) rozmijają się w swoich teoriach dotyczących wychowania Stasia. Krzysztof twierdzi, że dziecko zbyt wolno się rozwija i po części obwinia o to Oksanę (Elena Leszczyńska). Adam i Julia (Magdalena Różczka i Paweł Wilczak) spierają się o to, kto...

 • Zapracowana Magdalena Różczka

  Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Magdalena Różczka kończy w piątek , 27 lipca, 34 lata. Ostatnio artystka nie narzeka na brak interesujących propozycji zawodowych. Obecnie pracuje na planach seriali "Czas honoru" oraz "Lekarze".

 • Różczka: Jestem przede wszystkim matką

  ..."Najtrudniejsze były dla mnie sceny na Pawiaku. Bicie, tortury i gwałt" - tak Magdalena Różczka wspomina zdjęcia do serial u "Czas honoru". Aktorka podkreśla jednak, że najważniejszą dla niej rolą jest rola życiowa - matki.

 • "Usta usta": Skandal na weselu

  Główni bohaterowie serialu "Usta usta" - Julia Hoffman (Magdalena Różczka) i Adam Dawidzki (Paweł Wilczak) - nareszcie staną przed ołtarzem. Jednak w dniu ślubu pan młody dostanie biegunki, a na weselu wybuchnie skandal!

 • Różczka doktorem Housem w spódnicy?

  Magdalena Różczka, aktorka znana m.in. z filmu "Lejdis" i serialu "Usta Usta", została laureatką tego samego wyróżnienia, jakim trzy lata wcześniej uhonorowano m.in. prezydentową Marię Kaczyńską. Mimo że sama aktorka milczy na temat tego, co robi na rzecz innych, lista akcji, w które jest zaangażowana, jest naprawdę imponująca: oprócz bycia Ambasadorką Dobrej Woli UNICEF, Różczka wspomaga m.in...

 • "Usta Usta": Mniej widzów

  Drugi sezon serialu "Usta Usta" zgromadził przed telewizorami mniejszą widownię niż pierwsza seria. Będzie jednak trzecia część produkcji, którą widzowie zobaczą na antenie TVN wiosną 2011 roku.

Zdjęcia na temat: magdalena różczka usta usta
Wideo na temat: magdalena różczka usta usta
Dyskusje na temat: magdalena różczka usta usta
 • Re: Magdalena Różczka (Wanda Ryszkowska...

  Kiedy oglądałam Maję Ostaszewską czułam klimat tamtych czasów - elegancka, dumna, delikatna a zarazem silna kobieta, no i piekna... Jakby powiedział mój ojciec "taka rasowa babka z klasą i charakterem". Różczka tak nieco słabo wypadła - niestety, uroda nie ta i jak się na nia patrzy, to zaraz przed oczyma Julka z Usta Usta co to sobie skrobankę zrobiła bo nie wiedziała z kim zaszła w ciążę