• Informacje na temat:

  magdalena różdżka aktorka

Artykuły na temat: magdalena różdżka aktorka
 • Różdżka doktorem Housem w spódnicy?

  To dobry czas dla Magdaleny Różczki! Aktorka właśnie została wyróżniona Bursztynową Różą, nagrodą przyznawaną za wrażliwość społeczną i pomoc potrzebującym. A teraz zagra jeszcze w nowym serialu...

 • Gwiazdy w nowych polskich serialach

  Magdalena Różdżka, Sonia Bohosiewicz i Paweł Wilczak. Życiowa partnerka Wilczaka, Joanna Brodzik także nie narzeka na brak zajęć. Została zaangażowana do ekranizacji bestsellerowej powieści Małgorzaty(...) na wieś i musi się przystosować do nowego trybu życia. Obok aktorki na ekranie ma się pojawić Magdalena Schejbal oraz Aleksandra Konieczna. Z kolei Polsat przymierza się do produkcji komediowego...

 • Znów kręcą

  .... W niebezpiecznej scenie aktorkę zastąpił kaskader - Zbigniew Modej: "Nie możemy dopuścić by coś jej się stało" mówi producent gazecie "Super Express". "Magdalena Różdżka grając w serialu przez pół roku musi...

 • Edyta Herbuś: Aktorka intuicyjna

  Kiedy gruchnęła wieść, że Edyta Herbuś dostała się na kursy aktorskie do Bernarda Hillera, mistrza hollywoodzkich sław, m.in. Cameron Diaz, wszyscy byli szczerze podekscytowani. Jeszcze bardziej, gdy sam mistrz wypowiedział się na temat umiejętności i potencjału Polki.

 • Zagrozi doktor Zosi?

  Jak Magdalena Różczka poradzi sobie z nową wymagającą rolą?

 • Gdynia: Dużo wspomnień i "Oskar"

  W poniedziałek, 12 września, wieczorem w Teatrze Muzycznym w Gdyni uroczyście rozpoczął się 30. jubileuszowy Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Zgromadzonych licznie gości powitał Maciej Karpiński, dyrektor artystyczny festiwalu, a oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Juliusz Braun. Publiczność obejrzała najnowszą produkcję Marka Piwowskiego "Oskar" - informuje wysłanniczka portalu INTERIA.PL.

 • Znów kręcą "Oficera"

  Rozpoczęły się zdjęcia do kontynuacji serial u "Oficer" i "Oficerowie". Kolejna seria nosząca tytuł "Trzeci Oficer" reżyserowana jest także przez Macieja Dejczera.

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.

 • Gwiazdy w nowych polskich serialach

  Stacje telewizyjne nie pozwolą się nudzić swoim widzom. Już trwają prace nad nowymi serialami, które trafią do jesiennej ramówki. Szczegóły produkcji są trzymane w tajemnicy, bo mają być niespodzianką.

 • Przegląd Piosenki Aktorskiej: Kobiety i dzieci przodem

  Striptiz i tradycyjna piosenka literacka, "Daj mi tę noc" i pieśń Kurta Weilla, wersy z Goethego i wokalizy bez znaczenia, choć z sensem. I jeszcze deszcz krwi, na szczęście tylko teatralnej - piątkowy wieczór 31. Przeglądu Piosenki Aktorskiej niejedno miał oblicze.

Dyskusje na temat: magdalena różdżka aktorka