• Informacje na temat:

  magdalena schejbal czy wroci do szpilek

Artykuły na temat: magdalena schejbal czy wroci do szpilek
 • Magdalena Schejbal przez fochy straciła rolę w spektaklu!

  Producent spektaklu, w którym grała Magda Schejbal (34 l.) miał już dość jej trudnego charakteru.

 • Magdalena Schejbal wróci na szczyt?

  Przed Magdaleną Schejbal wielka szansa! Aktorka po dłuższej przerwie znów zagra pierwszoplanową rolę w serialu. Czy widzowie pokochają ją jako upartą Martę w komediowej produkcji "Mąż czy nie mąż"?

 • "Blondynka": Czy Jagna pokocha siebie?

  Najlepsza przyjaciółka doktor Sylwii Kubus, Jagna, przejdzie w 4. sezonie „Blondynki” ogromną wewnętrzną przemianę. Los postawi też na jej drodze bardzo interesującego mężczyznę... Czy jednak ta doświadczona kobieta nauczy się kochać samą siebie?

 • "Szpilki" już bez Schejbal

  Po miesiącach spekulacji już wszystko wiadomo. Magdalena Schejbal nie wróci do serialu "Szpilki na Giewoncie". Teraz cały swój czas może poświęcić wychowywaniu dwójki dzieci.

 • Schejbal powraca w szpilkach

  Magdalena Schejbal, znana z serialu "Kryminalni", wróciła na ekrany telewizorów. To bardzo udany powrót, bo premierowy odcinek "Szpilek na Giewoncie", który telewizja Polsat wyemitowała 2 września, przyciągnął przed ekrany blisko 2,8 mln widzów.

 • Udany powrót Magdy Schejbal

  Magdalena Schejbal, znana z serialu "Kryminalni", wróciła na ekrany telewizorów. To bardzo udany powrót, bo premierowy odcinek "Szpilek na Giewoncie", który telewizja Polsat wyemitowała 2 września, przyciągnął przed ekrany blisko 2,8 mln widzów.

 • Schejbal: To cud, że Anielka urodziła się zdrowa!

  ...godzinach w szpilkach? Chciałam zakładać buty na obcasie wyłącznie do ujęć. Teraz czytam, że byłam trudna we współpracy - wyznaje Magdalena Schejbal w tym samym wywiadzie. Aktorka postanowiła więc(...). Choć lekarze nakazali aktorce ograniczyć wysiłek fizyczny i stres, już po 10 dniach znowu pojawiła się na planie "Szpilek...". - Zaciskałam nogi i szłam do pracy. Z lękiem, że nie donoszę tej...

 • W szpilkach na... Giewont?

  Pańcia, Warszawka, blond farbowany desant. Takimi epitetami witają na pokładzie szefową działu reklamy ogólnopolskiego dziennika "Tu i teraz" koledzy z regionalnego oddziału gazety.

 • Co dalej z Magdą Schejbal?

  Magdalena Schejbal (33 l.) do Zakopanego przyjechała dwa lata temu, by kręcić "Szpilki na Giewoncie". Gdy po Krupówkach biegała w 12-centymetrowych szpilkach, nie myślała, że pobyt w malowniczej zimowej stolicy Polski będzie czymś więcej niż kilkutygodniową pracą przy serialu. Ale trudno o racjonalne decyzje, gdy w grę wchodzi uczucie. Sławomir Zięba Drzymalski, którego poznała na planie...

 • Muzyczna wiosna w Polsacie

  Muzyczne talent show "Tylko muzyka. Must be the music" oraz serial "Linia życia" to nowości we wiosennej ramówce telewizji Polsat. Widzowie stacji będą mogli też śledzić dalsze losy bohaterów seriali: "Szpilki na Giewoncie" i "Hotel 52".