• Informacje na temat:

  magdalena sroka wiceprezydent

Artykuły na temat: magdalena sroka wiceprezydent
 • Sroka i Hoflik wśród kandydatów na nowego dyrektora PISF

  Wiceprezydent Krakowa ds. kultury i promocji miasta Magdalena Sroka oraz szef działu Produkcji Filmowej i Rozwoju Projektów Filmowych w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej Wojciech Hoflik są wśród kandydatów na nowego dyrektora PISF, który będzie wyłoniony w konkursie.

 • Nie będzie Festiwalu Muzyki Filmowej?

  - Na 95 procent mogę dziś powiedzieć, że tego festiwalu nie będzie - oświadczyła Magdalena Sroka, wiceprezydent Krakowa. A to znaczy, że publiczność nie obejrzy drugiej części przeboju "Piraci z Karaibów", z muzyką wykonywaną na żywo. Część pierwsza, rok temu, była przebojem Festiwalu Muzyki Filmowej.

 • Piekorz o literackim Krakowie

  Trwają ostatnie prace przy realizacji filmu o literackim Krakowie w reżyserii Magdaleny Piekorz. Jego narratorem i bohaterem jest poeta Adam Zagajewski. "Chcieliśmy pokazać miasto nasycone poezją i prozą" - podkreślali na konferencji prasowej twórcy dokumentu.

 • Polański nakręci "Sprawę Dreyfusa" w Polsce?

  Robert Benmussa, producent nowego filmu Romana Polańskiego "Sprawa Dreyfusa", odwiedził podkrakowskie Alvernia Studios. Zdjęcia do obrazu powinny rozpocząć się na wiosnę 2015. To, czy Polański zrealizuje ten film w Polsce, zależy w głównej mierze od "gwarancji bezpieczeństwa" ze strony polskiego rządu.