• Informacje na temat:

  magdalena stam nogi

Artykuły na temat: magdalena stam nogi
 • "Klan": Uczuciowe tsunami u Lubiczów

  Agata (Maria Niklińska) pojedna się z Jackiem (Tomasz Bednarek) i padną sobie w ramiona. Zyta (Magdalena Stam) dowie się, że Sandra (Magdalena Górska) - podobnie jak ona - spodziewa się dziecka. A Miłosz (Konrad Darocha) znajdzie sposób, by Julka (Katarzyna Ucherska) zapomniała o swojej miłości do niego.

 • Zyta wróci z Mediolanu u boku z... Rutką!

  Michał (Daniel Zawadzki) nie może się już doczekać powrotu ukochanej z Mediolanu. Zyta (Magdalena Stam) wreszcie znów będzie w domu! Młody Chojnicki osobiście odbierze ją z lotniska, ale gdy zjawi się w hali przylotów, przeżyje szok. - Co tu robi ten palant? - zapyta Zytę, której towarzyszyć będzie... Rutka (Zbigniew Suszyński)!

 • "Klan": Zyta wraca, a Rutka nie zniknie z jej życia!

  Kiedy w lipcu podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach Magdalena Stam uległa poważnemu wypadkowi, wiadomo było, że kontuzjowana aktorka nieprędko będzie mogła wrócić na plan "Klanu". Scenarzyści długo zastanawiali się, co zrobić z Zytą, w którą Magda wciela się od kilku lat, a w końcu postanowili wysłać ją na szkolenie do Mediolanu.

 • Magdalena Stam: Cieszę się z powrotu

  Kiedy w lipcu Magdalena Stam uległa wypadkowi na skuterze wodnym, mówiło się, że jej kariera może na długo zostać przerwana. Na szczęście piękna aktorka szybko wróciła do zdrowia i pracy. W "Klanie" zobaczymy ją już 28 listopada!