• Informacje na temat:

  magdalena stuzynska z synem

Artykuły na temat: magdalena stuzynska z synem
 • Magdalena Stużyńska ma nowy dom! Są luksusy?

  Magdalena Stużyńska (43 l.) nie posiada się ze szczęścia. Wreszcie wraz z rodziną zamieszkała w nowym, wymarzonym domu. Sporo pracowała, żeby zarobić na luksusy.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • "rodzinka.pl": Magdalena Stużyńska została... blogerką!

  Magdalena Stużyńska, czyli Viola z "rodzinki.pl" i Anka z "Przyjaciółek", od dawna marzyła, by zorganizować miejsce spotkań dla kobiet - rodzaj świetlicy, w której panie mogłyby dzielić się z innymi swoim światem i wrażliwością. Nie miała jednak pojęcia, jak zrealizować to w praktyce. Postanowiła założyć... bloga.

 • Stużyńska w "rodzince.pl"

  Magdalena Stużyńska nie daje o sobie zapomnieć. Korzystając z przerwy w zdjęciach do serialu "Przyjaciółki", gwiazda wpadnie z wizytą do rodziny Boskich. Czy jej bohaterka wzbudzi sympatię domowników?

 • Magdalena Stużyńska: Wiara pomogła mi wyzdrowieć!

  Magdalena Stużyńska (43 l.) w szczerym wywiadzie opowiedziała o chorobie, z którą jakiś czas temu przyszło się jej zmierzyć. Z gwiazdą "Przyjaciółek" w pewnym momencie było aż tak źle, że do szpitala wezwano księdza. Po otrzymaniu ostatniego namaszczenia, jej stan zaczął jednak z dnia na dzień się poprawiać. Aktorka nie ma wątpliwości, że doświadczyła cudu...

 • Jej kalendarz pęka w szwach

  To jest jej rok! Po wielu miesiącach zawodowej posuchy Magdalena Stużyńska znów jest u szczytu popularności.

 • ​Magdalena Stużyńska: Mamusie źle wychowują synów!

  Aktorce Magdzie Stużyńskiej (40 l.) nie podoba się to, jak dziś wychowani są mali mężczyźni.

 • Parodia amerykańskich telenowel

  W ostatnią niedzielę października na antenie TVN-u zadebiutuje nowa produkcja stacji - "Grzeszni i bogaci". To parodia znanych amerykańskich telenowel, takich jak "Dynastia", "Moda na sukces" czy "Santa Barbara".

 • Magdalena Stużyńska w finałowym odcinku 17. serii "Ojca Mateusza"

  ...podłodze w rozlewni - jego ukochana Wiesia (Magdalena Stużyńska). Możejko (Piotr Polk) będzie przekonany, że to właśnie ona zaatakowała Lucjana, myśląc, że ten po rocznej abstynencji wrócił do picia(...) Stankiewicz). Czy Wiesia udowodni, że jest niewinna? Czy będzie miała okazję spojrzeć prosto w oczy osobie, która zaatakowała Lucjana? Magdalena Stużyńska jest jedną z najpopularniejszych polskich...

 • "Przyjaciółki": Traci córkę

  W podwarszawskiej Radości, we wnętrzach zabytkowego, drewnianego domu, który jest serialowym domem Anki Strzeleckiej (Magdalena Stużyńska) i jej dzieci, kręcono dramatyczną scenę.

Wideo na temat: magdalena stuzynska z synem
 • "Przyjaciółki": Czy Zuza powie Markowi, że ma syna?

  Patrycja (Joanna Liszowska) chce mieć drugie dziecko. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) postanawia się rozwieść z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk). Podczas nieobecności Hani (Pola Figurska) Inga (Małgorzata Socha) umawia się z Andrzejem (Adam Adamonis) u siebie w domu. Anka (Magdalena Stużynska – Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) kłócą się. Ona uważa, że Paweł powinien skorzystać z pomocy lekarza

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...

 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.