• Informacje na temat:

  magdalena turczeniewicz dziecko

Artykuły na temat: magdalena turczeniewicz dziecko
 • "Na dobre i na złe": Walka o Sylwię

  Robert (Bartosz Porczyk) nie da za wygraną i postanowi zrobić wszystko, by Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) do niego wróciła. Lecz ostatecznie padnie ofiarą własnych intryg i nienawiści.

 • Magdalena Turczeniewicz w "Komisarzu Aleksie"

  W serialu "Komisarz Alex" Magdalena Turczeniewicz zagra Kingę Iskierkę, która dołączy do zespołu techników łódzkiej komendy. Między nią a Michałem od razu zaiskrzy.

 • ​"Na dobre i na złe": Dr Mróz porzuci Leśną Górę?

  Wyrzuty sumienia sprawią, że doktor Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) przygotuje na piśmie rezygnację z pracy w szpitalu w Leśnej Górze. Czy dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) przyjmie jej wypowiedzenie?

 • Porzucić marzenia?

  W nowym serialu TVP 1 "Galeria" Magdalena Turczeniewicz gra pełną energii i radości życia Karolinę. Aktorka zdradza, jak jej przebojowa bohaterka poradzi sobie, gdy spotkają ją życiowe nieszczęścia. W kim będzie miała oparcie?

 • "Na dobre i na złe": Sylwia ukrywa chorobę

  Po obiecującym początku kariery Magdalena Turczeniewicz, wyjechała do Francji, by skupić się na wychowywaniu synka. Tej jesieni przypomni się widzom dużą rolą w „Na dobre i na złe”. Jej bohaterka Sylwia Mróz, wybitny neurochirurg, zacznie wprowadzać swoje metody w Leśnej Górze, co nie spodoba się Wiktorii. Ważną rolę w życiu nowej doktor odegra Krzysztof Radwan.

 • Jak skończy się "Galeria"?

  Jesienią nie będziemy już oglądać perypetii bohaterów "Galerii". Serial nie przyciągnął wystarczającej liczby widzów i zostanie zastąpiony nowym.

 • Na dobre i na złe

  Do Polski przylatuje z Bostonu doktor Sara Mandel _ siostra Hany _ która ma operować dziecko Oli, jeszcze przed jego narodzinami. W drodze z lotniska lekarka...

 • Miłość i zemsta! Będzie nowy hit?

  Życie w luksusie i walka o przetrwanie. Uczciwa rywalizacja i wredne podchody. To wszystko czeka nas w nowym serialu pt. "Galeria". Czy zostanie on z nami tylko do czerwca, czy też wróci jesienią, zależy od widzów.

 • "Na dobre i na złe": Zamieszkajmy razem!

  Gdy profesor Artur Bart (Piotr Głowacki) dowie się, że Julka (Aleksandra Hamkało) urodzi jego dziecko, zaproponuje jej, by znów byli razem i zamieszkali pod wspólnym dachem.

 • Kłamca

  Dębski próbuje zmusić Beatę, by zgodziła się na aborcję i opłaca lekarza, który fałszuje wynik badania USG, tak, by dziewczyna uwierzyła, że jej dziecko...

Wideo na temat: magdalena turczeniewicz dziecko
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...