• Informacje na temat:

  magdalena walach dzieci

Artykuły na temat: magdalena walach dzieci
 • "M jak miłość": Agnieszka w końcu powie Tomkowi o dziecku!

  Wkrótce Tomek (Andrzej Młynarczyk) nareszcie dowie się, że Agnieszka (Magdalena Walach) urodzi jego dziecko. Wścieknie się, że Olszewska tak długo go okłamywała… Sprawdź szczegóły!

 • Dobre wieści dla fanów kibicujących wątkowi Agnieszki (Magdalena Walach) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) w "Emce"! Impuls podpowie Chodakowskiemu, że powinien zawalczyć o ukochaną i nie dopuścić do jej ślubu z innym. Pojawi się więc pod kościołem i sprawi, że panna młoda porzuci ukochanego przed ołtarzem...

 • Dwie serialowe role Walach

  Magdalena Walach dołączy do obsady serialu "M jak miłość"! Zagra prokurator Agnieszkę Olszewską, przełożoną Tomka (Andrzej Młynarczyk) i jego dawną miłość.

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany zwrot w finale

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu "Prawa Agaty", a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • "M jak miłość": Asia nie wybaczy Tomkowi...

  Zdrada zaufania i dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach) nie ujdą Tomkowi (Andrzej Młynarczyk) na sucho. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) nie zechce do niego wrócić... Przynajmniej na razie...

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • "M jak miłość": Agnieszka powie Tomkowi, że nie jest ojcem jej dziecka!

  Po wakacjach w życiu ciężarnej Agnieszki (Magdalena Walach) ponownie pojawi się Marcin (Mikołaj Roznerski), z którym kiedyś łączył ją krótki, acz gorący romans. Czy możliwy jest powrót do przeszłości?

 • Dwie serialowe role Walach

  Magdalena Walach dołączy do obsady serialu "M jak miłość" ! Zagra prokurator Agnieszkę Olszewską, przełożoną Tomka (Andrzej Młynarczyk) i jego dawną miłość.

 • "M jak miłość": Nie chcę już mieć z tobą dziecka!

  Choć Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) odwoła przeprowadzkę do Szczecina, po powrocie do pracy będzie musiała bardzo często wyjeżdżać i zostawiać malutką córeczkę (Oleńka Trojanowska) z nianią... Kiedy jednak pewnego razu opiekunka się poważnie rozchoruje, Tomek (Andrzej Młynarczyk) podejmie decyzję, by zabrać Helenkę do siebie. Nierealne marzenia Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) będzie...

 • Walach lubi skrajności

  W aktorstwie najbardziej inspiruje ją granie skrajnie różnych ról, a do pracy na planie zachęca... muzyka. - Dzięki niej mogę z dystansem spojrzeć na kolejną postać - wyznaje Magdalena Walach.

Zdjęcia na temat: magdalena walach dzieci