• Informacje na temat:

  magdalena walach plotki

Artykuły na temat: magdalena walach plotki
 • "Komisarz Alex": Dlaczego Magdalena Walach musiała odejść z serialu? Mamy dementi producentów!

  Twórcy serialu TVP1 “Komisarz Alex” stanowczo dementują plotki na temat zmian obsadowych w 8. sezonie serialu. Według wyssanych z palca spekulacji jednego z tabloidów, Magdalenę Walach zastąpiła Agnieszka Więdłocha, bo tego oczekiwał Antoni Pawlicki.

 • Odmówił udziału w "Tańca z gwiazdami"

  Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Mariusz Czerkawski weźmie udział w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec dementuje plotki i przyznaje, że propozycję od Polsatu otrzymał, ale jej nie przyjął.

 • "M jak miłość": Agnieszka rzuci Jacka!

  Wkrótce Agnieszka (Magdalena Walach) zwierzy się swojej najbliższej przyjaciółce Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że jej związek z Jackiem (Jan Wieczorkowski) to już historia. Tym samym potwierdzą się plotki o rozstaniu serialowej pary i odejściu Jana Wieczorkowskiego z obsady "Emki".

 • Wesołowski nie wyleciał z serialu!

  Wbrew insynuacjom tabloidów i plotkarskich portali Jakub Wesołowski, czyli Marek Bromski z "Komisarza Aleksa", wciąż pracuje na planie nominowanego do Telekamery "Tele Tygodnia" serialu. Kubę z całą pewnością zobaczymy w nowych odcinkach!

 • Plotka? Wojna w "M jak miłość"

  Podobno Joanna Koroniewska i Magdalena Walach nie mogą znieść wspólnej pracy na planie do tego stopnia, że trzeba je było... rozdzielić.

 • Nie wystąpi w finale "Tańca..."

  Na nic fakt, że była posągowo piękna w tangu i klubowo rozgrzana w salsie. W półfinale z programem "Taniec z gwiazdami" musiała się pożegnać Tamara Arciuch.

 • “Komisarz Alex": Dementujemy! "Komisarz Alex" nie zniknie z TVP1!

  Lucyna (Magdalena Walach) jest kobietą, z którą może łączyć go coś znacznie poważniejszego niż przyjaźń. Pomiędzy Michałem i jego współpracownicą zacznie rodzić się uczucie. - Nie mogę zdradzić, czy...

 • "M jak miłość": Andrzej Młynarczyk jednak znika z obsady?!

  ...pożegna się z życiem. Na Facebooku udostępniono zdjęcia z pogrzebu Chodakowskiego. Na fotosach możemy zobaczyć m.in. serialową Agnieszkę (Magdalena Walach) oraz Jacka (Jan Wieczorkowski) ubranych na(...)W sieci krążyły plotki na temat tego, że Andrzej Młynarczyk, wcielający się w "M jak miłość" w rolę Tomka Chodakowskiego, odchodzi z serialu, a jego postać zostanie uśmiercona. Andrzej Młynarczyk...

 • "M jak miłość": Sławek Uniatowski dołączył do obsady!

  ...wzięła go za mordercę, a później, gdy bliżej się poznali, wyznała mu, że nie jest jeszcze gotowa na nowe uczucie. Ostrowski zagiął więc parol na... Agnieszkę (Magdalena Walach). Drugi z adoratorów(...) debiutancką płytę "Metamorphosis". Plotki o pojawieniu się wokalisty na planie "Emki" pojawiły się już w listopadzie ubiegłego roku, jednak wówczas produkcja milczała na ten temat, nie chcąc zbyt wcześnie...

 • "M jak miłość“: Następcę Tomka zagra prawdziwy mąż serialowej Asi?

  ...). Nieustannie wspierają ją także przyjaciele - zwłaszcza Agnieszka (Magdalena Walach) i Jacek (Jan Wieczorkowski), bez finansowej pomocy którego nie byłaby w stanie egzystować na dotychczasowym poziomie. To(...) się spodziewać, że media plotkarskie zaczną się doszukiwać tutaj sensacji. Że aktorka załatwiła pracę swojej drugiej połowie. - Nie ma w tym nawet cienia prawdy - uprzedza plotki Karolina...

Dyskusje na temat: magdalena walach plotki