• Informacje na temat:

  magdalena waligórska

Artykuły na temat: magdalena waligórska
 • Magdalena Waligórska-Lisiecka urodziła!

  ...​Magdalena Waligórska-Lisiecka (36 l.) i Mateusz Lisiecki-Waligórski (30 l.) zostali rodzicami! Niedawno na świat przyszedł ich pierwszy syn. Jakie imię otrzymał?

 • Epatuje seksem, nie - wulgarnością

  - Będzie ciężko! Wioletka ("Ranczo") jest w ciąży i myśli, że Stasiek będzie się teraz oglądał za wszystkimi kobietami - mówi Magdalena Waligórska o swojej bohaterce.

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska jest specjalistką od... nagości

  Magdalena Waligórska, czyli niezapomniana Wioletka z "Rancza", wie wszystko o... nagości w teatrze, bo kilka lat temu napisała na ten temat pracę magisterską. Sama jednak unika nagości na scenie i przed kamerą. - Nie jestem skandalistką - twierdzi.

 • Kobiety przejmują władzę w "Ranczu"

  Trwają zdjęcia do 7. serii serialu "Ranczo". "Obsługuje Violetka!" - taki napis wita klientów Restauracji u Japycza. To znak, że lokal znów wzięła we władanie Violetka Kotecka (Magdalena Waligórska), żona policjanta Staśka (Arkadiusz Nader), który osobiście umieścił tę informację na frontowej ścianie knajpy.

 • Magdalena Waligórska-Lisiecka urodziła! Powitała na świecie córkę

  Magdalena Waligórska-Lisiecka (38 l.) niedawno po raz drugi została mamą. Ona i mąż powitali na świecie córeczkę, której dali na imię Natalia. Aktorka podzieliła się wrażeniami z jednym z tygodników.

 • Kiedy się rozbierze?

  Magdalena Waligórska (26 l.) jest jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia. Nic więc dziwnego, że często dostaje propozycje zagrania "pięknego ozdobnika".

 • Magdalena Waligórska ma problemy zdrowotne!

  Magdalena Waligórska-Lisiecka (35 l.) opowiedziała o swoich dolegliwościach. Aktorka wyjawiła, że jest obciążona genetycznie!

 • Cielecka z Boskim Komediantem

  14 grudnia 2009 roku w Krakowie zakończył się 2. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia. Wśród nagrodzonych są m.in. Magdalena Cielecka, Krzysztof Warlikowski i Piotr Skiba. Najlepszym spektaklem festiwalu została sztuka "Między nami dobrze jest", napisana przez Dorotę Masłowską i wyreżyserowana przez Grzegorza Jarzynę.

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska została mamą!

  Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z "Rancza", i Mateusz Lisiecki, czyli Iwo z "Barw szczęścia", niespełna dwa tygodnie temu zostali rodzicami. Piotruś - pierwsze dziecko aktorskiej pary - przyszedł na świat 18 lipca w szpitalu św. Anny w Piasecznie. Rodzice wprost oszaleli na jego punkcie...

 • "Pierwsza miłość" się kręci

  We Wrocławiu ruszyły prace nad kolejnymi odcinkami serial u "Pierwsza miłość". Zdjęcia kręcone są w pięknej scenerii, m.in. w parku przy Bulwarze Nadodrzańskim.

Zdjęcia na temat: magdalena waligórska
Dyskusje na temat: magdalena waligórska