• Informacje na temat:

  magdalena waligórska wioletka

Artykuły na temat: magdalena waligórska wioletka
 • "Ranczo": Magdalena Waligórska jest specjalistką od... nagości

  Magdalena Waligórska, czyli niezapomniana Wioletka z "Rancza", wie wszystko o... nagości w teatrze, bo kilka lat temu napisała na ten temat pracę magisterską. Sama jednak unika nagości na scenie i przed kamerą. - Nie jestem skandalistką - twierdzi.

 • Epatuje seksem, nie - wulgarnością

  - Będzie ciężko! Wioletka ("Ranczo") jest w ciąży i myśli, że Stasiek będzie się teraz oglądał za wszystkimi kobietami - mówi Magdalena Waligórska o swojej bohaterce.

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska została mamą!

  Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z "Rancza", i Mateusz Lisiecki, czyli Iwo z "Barw szczęścia", niespełna dwa tygodnie temu zostali rodzicami. Piotruś - pierwsze dziecko aktorskiej pary - przyszedł na świat 18 lipca w szpitalu św. Anny w Piasecznie. Rodzice wprost oszaleli na jego punkcie...

 • Nie straszne jej trudne role

  Serca widzów podbiła jako Wioletka z "Rancza". Od września zobaczymy ją też w "Na dobre i na złe".

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska-Lisiecka czeka na drugie dziecko!

  Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli Wioletka z "Rancza", wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Aktorka potwierdziła w wywiadzie radosną nowinę. - Czuję się dobrze i mam nadzieję, że tak będzie aż do samego rozwiązania - wyznała na łamach jednego z tygodników.

 • Będzie piąta seria "Rancza"?

  Wieńce ze zboża, bochny chleba, przyśpiewki ludowe, kiermasz rozmaitości, pierogi i szarlotka Solejukowej, wino marki "Mamrot"? - oto dożynki parafialne w Jeruzalu! Miejscowości rozsławionej dzięki serial owi "Ranczo", która na ekranie przeistacza się w Wilkowyje pod rządami wójta i proboszcza.

 • Magdalena Waligórska zdradza szczegóły swojego ślubu!

  ...przewodnikiem była siostra Mateusza, która tam studiuje, zaoszczędziliśmy trochę czasu i mogliśmy też pozwiedzać - mówi "Na żywo" Magdalena Waligórska (35 l.). - W Rzymie we wrześniu na pewno będzie(...)Wioletka z serialu "Ranczo" nie jest przesądna. Nie zawahała się przyjąć pierścionka zaręczynowego od ukochanego Mateusza Lisieckiego (29 l.), choć ten oświadczył się jej w przeddzień Walentynek, 13

 • Gwiazdy "Rancza" na spotkaniu z widzami

  Cezary Żak, Katarzyna Żak i Marta Lipińska spotkali się we wtorek z fanami serialu "Ranczo". Wydarzenie było związane z promocją książki o przygodach mieszkańców sławetnych Wilkowyj.

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska we wrześniu stanie na ślubnym kobiercu!

  Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z „Rancza”, we wrześniu zmieni stan cywilny. Aktorka dozgonną miłość i wierność przysięgnie swemu ukochanemu... w Rzymie.

 • "Ranczo": Magdalena Waligórska szykuje się do ślubu!

  Magdalena Waligórska, czyli Wioletka z „Rancza”, od niedawna dumnie nosi na serdecznym palcu prawej dłoni piękny pierścionek, który dostała od ukochanego. Aktorka najprawdopodobniej jeszcze w tym roku stanie na ślubnym kobiercu...

Zdjęcia na temat: magdalena waligórska wioletka
Dyskusje na temat: magdalena waligórska wioletka
 • Re: "Ranczo": Magdalena Waligórska jest specjalistką od... nagości

  Jedna z najgorszych Aktorek w Ranczu. Jeszcze początki byly w miarę, ale od 5 sezonu Wioletka jest wyłącznie karykaturą. Szok, że ta aktorka startowała do roli Lucy, przecież Ostrowska zjadą ją urokiem osobistym na wejściu.

 • Re: "Ranczo": Magdalena Waligórska została mamą!

  Wioletka jak bombonierka !!!!! Weżmiesz jedną ,i nie masz dosyć!

 • Re: "Ranczo": Magdalena Waligórska jest specjalistką od... nagości

  Jako Wioletka była ok,ale sporadyczne,inne role w ogóle mnie nie zachwyciły,dla mnie przeciętna aktorka,jest szczupła,i jej pociągła twarz jest przez to jeszcze bardziej długaśna.Znam Ją z ranczo i z Lombard życie... oraz z pyskówek z serialowym mężem gapą policjantem.Nie ma o kim pisać to wyciągają gnioty jak baba Jaga zakalec z piekarnika.

 • Re: "Ranczo": Magdalena Waligórska została mamą!

  Jest to obok Janosika,najlepszy serial w historii Polskiego filmu.Rola Wioletki została świetni do Pani Magdy dopasowana.Właśnie oglądam wszystkie odcinki na vod tvp.Właśnie skończyłem odcinek w którym Wioletka zakochuje się w Staśku.Niestety,nie wróże Jej szczęśliwego związku.6 lat młodszy facet prędzej czy później Ją zostawi.Raczej prędzej.Chyba że wyszła z założenia że co użyje to Jej.Z

 • Re: "Ranczo": Magdalena Waligórska jest w ciąży! W lipcu zostanie mamą!

  Wioletka w ostatnich sezonach była koszmarna. Za bardzo szarżowała. To co na początku serialu było ciekawe dla widza i śmieszyło w ostatnich sezonach tylko denerwowało. Akcja z ganianiem Kusego po Wilkowyjach w 10 serii żeby się nie napił - swoje emocje Waligórska grała totalnie niewiarygodnie. Ostatnio w Fabryce Gwiazd w TVP Seriale mówiła, że startowała m.in. do roli Lucy. Jezu, jaka to by

 • Re: "Ranczo": Magdalena Waligórska... poturbowała swego serialowego męża?

  Przynajmniej wiadomo, dlaczego Staszek do Szczytna musiał pojechać. Szkoda, bo z dwojga złego wolałabym, aby zniknęła Wioletka.