• Informacje na temat:

  magdalena ze złotopolskich

Artykuły na temat: magdalena ze złotopolskich
 • ​"rodzinka.pl": Magdalena Stużyńska na dobre rozstaje się z... kabaretem

  Magdalena Stużyńska, czyli Viola z "rodzinki.pl" i Anka z "Przyjaciółek", postanowiła na dobre pożegnać się z Kabaretem Moralnego Niepokoju. - To było cudowne pięć lat, ale czas na coś nowego - mówi.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • Magdalena Stużyńska w finałowym odcinku 17. serii "Ojca Mateusza"

  ...podłodze w rozlewni - jego ukochana Wiesia (Magdalena Stużyńska). Możejko (Piotr Polk) będzie przekonany, że to właśnie ona zaatakowała Lucjana, myśląc, że ten po rocznej abstynencji wrócił do picia(...) Stankiewicz). Czy Wiesia udowodni, że jest niewinna? Czy będzie miała okazję spojrzeć prosto w oczy osobie, która zaatakowała Lucjana? Magdalena Stużyńska jest jedną z najpopularniejszych polskich...

 • Aktorzy serialu "Złotopolscy" o Annie Przybylskiej

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  W rolę słodkiej Marcysi bezbłędnie wcieliła się 23-letnia wówczas Magdalena Stużyńska. Waldka Złotopolskiego zagrał jej rówieśnik Andrzej Nejman. Zarówno dla Magdaleny Stużyńskiej, jak i dla(...) oboje debiut na ekranie zaliczyli wiele lat wcześniej. Magdalena Stużyńska aktorstwo wybrała już jako nastolatka. Urodziła się w Giżycku, ale dzieciństwo spędziła w Warszawie. Należała do ogniska...

 • Odchodzi ze "Złotopolskich"

  Magdalena Stużyńska-Brauer ma już dość Marcysi Złotopolskiej. Czy po 11 latach występów w popularnym serial u aktorka zdecyduje się na odejście?

 • "Złotopolscy": Mija 19 lat od dnia emisji 1. odcinka niezapomnianego serialu

  ...19 lat temu – 23 czerwca 1997 roku – prawie 10 milionów Polaków zasiadło przed telewizorami, bo obejrzeć pierwszy z trzech odcinków pilotażowych nowego serialu i zdecydować, czy powinien zagościć w ramówce Dwójki na dłużej . Opowieść o dwóch gałęziach rodu skłóconych ze sobą od pokoleń Złotopolskich bardzo się spodobała i doczekała 1121 odcinków.

 • Wielki jubileusz "Złotopolskich"

  Pierwszy odcinek popularnego serialu "Złotopolscy" można było obejrzeć na antenie TVP2 3 stycznia 1998 roku. Od tego czasu widzowie z zapartym tchem śledzą losy rodu Złotopolskich, zapoczątkowane przez Dionizego Złotopolskiego (Henryk Machalica) i jego siostrę bliźniaczkę Eleonorę Gabriel (Alina Janowska). Z okazji tysięcznego odcinka (emisja 21 grudnia) zorganizowano uroczystą fetę.

 • Magdalena Stużyńska wpadnie z wizytą do Boskich

  Magdalena Stużyńska jest doskonale znana widzom Dwójki z roli Marcysi w "Złotopolskich", która przyniosła jej ogromną popularność. Magdę mieliśmy też  okazję oglądać jako siostrę Magdę Szymczak w "Na dobre(...) i zostaną naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Pewnego razu do domu Boskich przyjdzie z wizytą mama Antka (Magdalena Stużyńska), ale rozmowa o kłopotach z dziećmi, w jaką będzie chciała wciągnąć Ludwika...

 • Grzeszna Magdalena Stużyńska

  Magdalena Stużyńska rok temu podjęła decyzję o odejściu ze "Złotopolskich". Teraz pojawi się w nowym serial u "Grzeszni i bogaci". W dodatku w podwójnej roli.

Zdjęcia na temat: magdalena ze złotopolskich
Dyskusje na temat: magdalena ze złotopolskich