• Informacje na temat:

  magia hollywood

Artykuły na temat: magia hollywood
 • "Dwóch i pół": Jak się kręci seriale w Hollywood?

  .... Wyobrażamy sobie, że Los Angeles, Hollywood i studia filmowe to niemal synonimy tej samej lokalizacji. I tu czeka nas nieco rozczarowania, bo choć "fabrykę snów" kojarzymy z wielkim napisem na okalających miasto wzgórzach, to dawno przestało być to centrum produkcyjne. Wciąż oczywiście przy słynnej Hollywood Boulevard mieści się Dolby Theatre, gdzie odbywa się ceremonia wręczania Oscarów. Chodniki...

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • Premiera w wielkim stylu!

  Takiej premiery mogliby "Listom do M." pozazdrościć nawet filmowcy z Hollywood! Tylu gwiazd, ile w środę przyszło do warszawskiego Multikina Złote Tarasy, już dawno nie widziano w jednym miejscu! Tak długiego czerwonego dywanu nigdy wcześniej w żadnym kinie w Polsce nie rozłożono!

 • Recenzja Peja (RPS/WHR) "Książę aka. Slumilioner": Bardziej Ryszard niż Peja

  Poznański raper zostawił za sobą nałóg, część dawnych frustracji, przyznał nawet, że teraz nie dogadałby się z dawnym sobą. Jest z tego przeobrażenia ewidentny artystyczny pożytek. Rapowi konserwatyści będą zachwyceni, reszta powinna być zadowolona.

 • ​Gwiazda "Zniewolonej" nie planowała kariery aktorskiej. Wybrała inny zawód

  ...tłumy na lotnisku Chopina. Ludzie przyszli z kwiatami, uśmiechnięci i szczęśliwi. Bez przerwy dajecie mi do zrozumienia, że jestem dla Was kimś ważnym. To magia, której się nie spodziewałam - wspominała(...) zagrała tajemniczą kobietę-robota. Pytana o podbój Hollywood odpowiada z uśmiechem, że jeśli czegoś naprawdę mocno pragnie, to faktycznie się spełnia. Powtórki "Zniewolonej" można zobaczyć w każdy...

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Nie tylko "Gra o tron", czyli seriale fantasy na weekend

  Harry'ego Pottera. Quentin Coldwater rozpoczyna studia w Akademii  Brakebills, gdzie dowiaduje się, że magia naprawdę istnieje. Jednak specjalne zdolności nie rozwiązują problemów Quentina ani nie czynią(...) Hollywood Reporter" ("THR") na razie odbyły się wstępne rozmowy w tej sprawie - producenci wykonawczy, Sam Raimi oraz Rob Tapert (mąż Lawless od 1998 roku) staną za sterami ewentualnej kontynuacji. Trwają...

 • "Artysta": Niema magia

  "Artysta" ("The Artist"), reż. Michel Hazanavicius, Francja 2011, dystrybutor Forum Film, premiera kinowa 10 lutego 2012 roku.

 • Nowości HBO GO 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty, premiery, obsada] Aktualizacja #7

  ..., że jej małżeństwo nie ma już przed sobą żadnej przyszłości. Magicy Bohaterami serialu "Magicy" jest grupa studentów zrekrutowana do tajnej akademii. Protagoniści odkrywają, że prawdziwa magia(...) amerykańskiego); "Dorwać Małego" (serialowa wersja przygód gangstera, który jedzie do Hollywood i staje się tam producentem filmowym); "Beforeigners" (satyryczna, osadzona w bliskiej przyszłości historia...

 • Król kina magii

  Po krótkotrwałym, bo właściwie jednorazowym romansie z Hollywood ("Między niebem a piekłem"), Vincent Ward powraca do rodzimej Nowej Zelandii. Nie bez powodu nazywany artystą i wizjonerem współczesnego kina w "River Queen" proponuje miłosny dramat z wojną domową w tle podany w tylko jemu właściwym, magicznym stylu.

Wideo na temat: magia hollywood
 • Magia w blasku księżyca

  Akcja "Magii w blasku księżyca" rozgrywa się w latach 20. na malowniczym południu Francji, a tłem wydarzeń są pełne przepychu posiadłości Lazurowego Wybrzeża i tamtejsze, modne kluby jazzowe. Główny bohater to Anglik (Colin Firth), ściągnięty do Francji, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Emma Stone). Jego zadanie skomplikuje się, gdy sam wpadnie w sidła jej zniewalającego uroku.

 • Barbie i tajemnicze drzwi

  Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej magicznych istot i niespodzianek. To właśnie tam, Alexa poznaje syrenkę Romy i dobrą wróżkę Nori, od których dowiaduje się, że zepsuty władca usiłuje ogołocić ich świat z magii. Ku swojemu zdziwieniu, Alexa odkrywa w sobie magiczną moc, a jej nowe przyjaciółki są pewne, że tylko dzięki jej pomocy w ich krainie może ponownie zapanować magia....

 • Ostatni Władca Wiatru (3D)

  Film zrealizowany na podstawie znanego serial u dla dzieci, osadzony w świecie fantasy wzorowanym na azjatyckiej metafizyce, w którym głównymi wątkami są wschodnie sztuki walki i magia. Potomek znaczącej linii Awatarów musi nauczyć się odpowiedzialnego działania, aby skutecznie stawić czoła narodowi Ognia i nie dopuścić do zniewolenia narodów Wody, Ziemi i Powietrza.

Dyskusje na temat: magia hollywood
 • Kate Winslet

  Daleka nawet od przeciętności. Magia hollywood i chirurga!

 • Re: Sex, drugs and seriale!

  To wcale nie jest prawda z zycia nastolatkow. Moze tylko zdegenerowanego marginesu. Amerykanskie seriale pokazuja ludzi, zachowania i sytuacje absolutnie nie odzwierciedlajace rzeczywistosci. Amerykanska produkcja to od 30lat zwykla fikcja. Tego nie ma (moze gdzies totalnie marginalnie i to przez chwileczke) Malolaty chcialyby zeby to byla prawda to zwykla magia Hollywood.