• Informacje na temat:

  magiczne wydarzenie

Artykuły na temat: magiczne wydarzenie
 • "Nie rób scen": Joanna Brodzik w serialu komediowym jakiego jeszcze nie było!

  Żona, matka, przyjaciółka, kochanka w jednym. Jak być kobietą i nie zwariować? I do tego często słyszeć nad głową..."Nie rób scen!". Historie bohaterek nowego serialu pokazują zabawną stronę życia kobiet po trzydziestce. Bo ich życie po przekroczeniu "magicznej" granicy wcale nie zwolniło tempa, a raczej nabrało mocnych rumieńców. "Nie rób scen" to obraz z przymrużeniem oka. Oka reżysera Łukasza...

 • "Magical Girl" : Mroczne obiekty pożądania

  Magiczne dziewczynki żyją pośród nas. Chociaż są w różnym wieku, to zawsze w jakimś stopniu pozostają dziećmi: równocześnie kruchymi i okrutnymi, irracjonalnymi, zatrzaśniętymi w świecie infantylnych marzeń i niejasnych impulsów. Ich specjalną mocą jest umiejętność stawiania na swoim, sprawiania, że mężczyźni bezwarunkowo spełniają ich zachcianki.

 • Agnieszka Włodarczyk: Chcę zostać mamą!

  Agnieszka Włodarczyk wkrótce przekroczy magiczną trzydziestkę. Nic dziwnego, że to wydarzenie skłania do podsumowań i robienia nowych planów. Co ciekawe, aktorka niewiele mówi o przyszłych dokonaniach zawodowych, chętnie za to opowiada o pomysłach związanych z życiem prywatnym.

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra nie widzi inaczej

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Dystrybutor obrazu zaprezentował właśnie plakat produkcji.

 • Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku

  Koniec roku, to czas podsumowań i rankingów. Magazyn "People" opublikował więc listę 10 najważniejszych gwiazdorskich ślubów 2012 roku. Sakramentalne tak powiedziały m.in. Jessica Biel i Blake Lively - te wydarzenia złamały serce niejednego fana.

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra traci wzrok

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Od dziś oglądać możemy zwiastun produkcji.

 • Copperfield: zgwałcił i zniknął?

  David Copperfield (51 l.), mistrz sztuk magicznych, które zapierają dech w piersiach niejednemu widzowi, a zwłaszcza damskiej części widowni, ma zapłacić 3 miliony dolarów odszkodowania.

 • Juno Temple: Dziewczyna, której tu nie ma

  W horrorze "Rogi" Juno Temple przypadła w udziale nietypowa rola. Merrin, jej bohaterka, nie żyje. Została zamordowana, a przed śmiercią zgwałcona. Po tym tragicznym wydarzeniu chłopak Merrin, Ig Perrish (Daniel Radcliffe), zostaje uznany za głównego podejrzanego w sprawie. Wszyscy w jego rodzinnym miasteczku zwracają się przeciwko niemu - nie wyłączając jego najbliższych.

 • Joanna Krupa zaręczona?! Szokujący filmik ze świąt

  Modelka długo opowiadała w rozmaitych wywiadach, jak bardzo zaskoczona była tym, że jej były mąż chce się z nią rozwieźć. Twierdziła, że było to dla niej okropne wydarzenie i nie wie sama, ile łez(...) się niedługo! Te święta były z pewnością magiczne dla Aśki, chociaż na filmiku, który opublikowała w mediach społecznościowych niespecjalnie czuć magię świąt. Na zamieszczonym nagraniu uroczo wyzywa się...

 • Dokumenty na 15. Festiwalu Filmu Niemego

  W dniach 4-7 grudnia w Kinie Pod Baranami odbędzie się 15. jubileuszowa edycja Festiwalu Filmu Niemego pod hasłem "Obrazy rzeczywistości". Krakowska impreza to niecodzienne wydarzenie muzyczno-filmowe, które przypomina lata świetności kina niemego i dowodzi, że współczesna publiczność chce je odkrywać na nowo.

Wideo na temat: magiczne wydarzenie
 • Agnieszka Kaczorowska wspomina poród. Nie było łatwo

  poród nie należał do najłatwiejszych. - Przyznaję, że to był magiczny dzień i magiczne wydarzenie w moim życiu. I choć nie było to super łatwe i choć kolejne dni, pierwsze też, nie były super łatwe

 • Piorun i magiczny dom

  Mały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też "Wspaniałym Lorenzo", żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek, które w jego domu ożywają. Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego...

 • Magiczna podróż do Afryki

  Nakręcona z wielkim rozmachem pierwsza europejska superprodukcja łącząca zjawiskowej urody ujęcia afrykańskiej przyrody, najnowocześniejszą animację komputerową i przełomowe efekty wizualne! W imponującym przygodowym widowisku, kręconym m.in. w Namibii i Republice Południowej Afryki, najmłodsi widzowie prześledzą emocjonującą podróż 10-letniej Jany. Obdarzona niezwykłą wrażliwością i wyobraźnią dziewczynka wyrusza w poszukiwaniu Kabbo, jej pomysłowego ciemnoskórego kolegi, który nagle...

Dyskusje na temat: magiczne wydarzenie
 • Szczęk oręża i intrygi

  i jakie są Wasze wrażenia? moim zdaniem ten serial nie ma praktycznie nic wspólnego z fantasy! wydarzenie magiczne poza tym że ktoś tam gdzieś tam słyszał o magii praktycznie w ogóle się nie pojawiają... to jest serial dotyczący walki o władzę (wszelkimi możliwymi sposobami)