• Informacje na temat:

  magiczny świat

Artykuły na temat: magiczny świat
 • Joanna Krupa zaręczona?! Szokujący filmik ze świąt

  Joanna Krupa (38 l.) bardzo rozpaczała po rozstaniu z Romainem Zago (45 l.), ale postanowiła nie płakać po nim zbyt długo. Okazuje się, że celebrytka niedługo może ponownie wyjść za mąż!

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • ​"Julia": Gwiazdy poczuły magię świąt!

  Okres świąteczny rozpoczął się na dobre. W siedzibie Polskiego Radia w Warszawie królowało 24 listopada hasło "Magia świąt". Nie bez powodu, bo właśnie tego dnia odbyła się akcja charytatywna "Choinki Jedynki". Zaproszeni goście mieli okazję sprawdzić swoje talenty plastyczne, malując obrazy odzwierciedlające magiczne święta.

 • "Sekrety morza" : Skamieniały świat

  Irlandczyk Tomm Moore powoli wyrasta na następcę Hayao Miyazakiego. Jego dwie nominowane do Oscara animacje - debiutancki "Sekret księgi z Kells" i wchodzące właśnie na polskie ekrany "Sekrety morza" - swobodnie łączą rozrywkę dla dzieci z wysokoprocentową sztuką. Są magiczne w sposób, który nie ma nic wspólnego z tanim hochsztaplerstwem.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": W przygotowaniach do świąt pomagają jej synowie

  ...! - twierdzi aktorka. Święta od zawsze są dla Joanny Brodzik czasem magicznym i pięknym, czasem, kiedy trzeba zapomnieć o troskach codzienności, cieszyć się życiem i... wybaczać. - Bardzo łatwo...

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • "Przyjaciółki": Jakub Świderski chce być supertatą

  Jakub Świderski, czyli Stempel z "Przyjaciółek" i Norbert Piątkowski z "Klanu", nie kryje, że w swej córeczce, która przyszła na świat pod koniec czerwca, zakochał się od pierwszego wejrzenia. - Jak być najlepszym tatą? Nie wiem, ale spróbuję! - napisał na Facebooku zaraz po narodzinach Anastazji.

 • Martyna Wojciechowska: Chcę, żeby ludzie na świecie o tym usłyszeli

  Film "Ludzie duchy" Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo.

 • Uwiódł Justynę Steczkowską

  Magnetyzującymi, uwodzicielskimi i zmysłowymi określiły nowe zapachy dla niej i dla niego AVON Attraction testujące go pary z całego świata. Ambasadorką zapachu w Polsce została wokalistka(...) Myszkowski wyznaje, że ten zapach porusza jego zmysły i przyciąga jak magnes do ukochanej kobiety sprawiając, że świat poza nią znika. Para reklamuje perfumy w najnowszej kampanii AVON pozując razem do...

 • "W poszukiwaniu Hobbita" na antenie Planete+

  25 marca cały świat świętuje Dzień Czytania Tolkiena, a kilka dni później Planete+ pokaże wyjątkową serię zdradzającą tajemnicę powstania Śródziemia, krainy stworzonej przez J.R.R. Tolkiena. "W poszukiwaniu Hobbita" stacja wyemituje premierowo w piątki 3 i 10 kwietnia.

Zdjęcia na temat: magiczny świat
Wideo na temat: magiczny świat
 • Beata Pawlikowska: postanowiłam odrzucić stereotypy!

  świat według własnej intuicji. Podróżniczka przyznaje, że nie dla niej są mapy i przewodniki, często idzie pod prąd, bo chce zobaczyć i poznać więcej. Wynikiem jej przeżyć i obserwacji jest najnowszy poradnik „Między światami”. O podróżach mogłaby opowiadać godzinami, chociaż opisać wrażenia z pobytu w inkaskim mieście Machu Picchu w Peru, w buddyjskiej osadzie Bodh Gaya w Indiach, na

Dyskusje na temat: magiczny świat