• Informacje na temat:

  magiel towarzyski

Artykuły na temat: magiel towarzyski
 • Tomasz Kin zwolniony z „Magla towarzyskiego”!

  Stacja TVN postanowiła rozstać się z Tomaszem Kinem (35 l.), który od wielu lat współprowadził program „Magiel towarzyski”.

 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  "Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.

 • Tomasz Karolak pozywa za "surygatkę"

  Tomasz Karolak (42 l.) twierdząc, że matka jego dzieci została obrażona w programie "Magiel towarzyski", postanowił zgłosić sprawę do sądu.

 • Karolina Koriwn-Piotrowska jedyną prowadzącą "Magiel towarzyski"

  Od września Karolina Korwin-Piotrowska zostanie jedyną prowadzącą "Magiel towarzyski" na antenie TVN Style. Z programem po ośmiu latach żegna się Tomasz Kin - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • Korwin-Piotrowska usunie sobie piersi?

  Prowadząca "Magiel towarzyski" wyznała, że po akcji Angeliny Jolie zamierza poddać się wszystkim badaniom profilaktycznym, które określą procentowo jej prawdopodobieństwo zachorowania na raka...

 • Prokop: Mam nieustającą erekcję mentalną

  Marcin Prokop przyznał w programie "Magiel towarzyski", że każdemu zdarzyć może się "moment autoerotyzmu". - Nie chodzi tu o nacieranie się oliwką - dodał prezenter.

 • Korwin-Piotrowska miażdży polskie gwiazdy

  ..."Sprzedawczyni w pobliskim sklepie poprosiła, abym powiedziała w telewizji coś o jednej z celebrytek, która podczas zakupów zachowywała się po chamsku" - opowiada autorka "Magla towarzyskiego" i była jurorka "Top Model". Co sądzi o polskim show-biznesie i czy sama lubi być na świeczniku? Wywiad z Karoliną-Korwin-Piotrowską (41 l.).

 • Koks, lewatywa i show-biznes

  "Do alkoholizmu wszyscy już się przyznali. Bariera, której się długo nie przekroczy, to narkotyki" - mówi Karolina Korwin-Piotrowska o polskim show-biznesie. Autorka programu "Magiel towarzyski" zarzuca polskiej prasie kolorowej, że "czytelników traktuje jak debili", krytykuje również rodzime gwiazdy.

 • Kożuchowska bojkotuje TVN!

  Aktorka usiłowała zablokować emisję "Magla towarzyskiego", w którym zadano jej niewygodne pytania!

 • Głupota musi boleć!

  Jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarek. Karolina Korwin-Piotrowska ujawnia, jak reaguje na krytykę i jak planuje dorobić do... emerytury.

Wideo na temat: magiel towarzyski
 • Kwiatkowska o pracy na kasie

  Katarzyna Kwiatkowska (39 l.) w programie "Magiel towarzyski" opowiedziała o przygotowaniach do roli sprzedawczyni w filmie Marii Sadowskiej "Dzień kobiet". "Odbyłam praktyki na kasie. To nie jest takie hop-siup" - przyznała. "Ludzie myśleli, że to ściema z tymi pampersami, ale takie rzeczy się działy - dodała. (Źródło: TVN Style/x-news)

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Kwiatkowska: Pampersy to prawda

  Katarzyna Kwiatkowska (39 l.) w programie "Magiel towarzyski" opowiedziała o przygotowaniach do roli sprzedawczyni w filmie Marii Sadowskiej "Dzień kobiet". "Odbyłam praktyki na kasie. To nie jest takie hop-siup" - przyznała. "Ludzie myśleli, że to ściema z tymi pampersami, ale takie rzeczy się działy - dodała. (Źródło: TVN Style/x-news)

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

Dyskusje na temat: magiel towarzyski