• Informacje na temat:

  magik copperfield

Artykuły na temat: magik copperfield
 • Copperfield: zgwałcił i zniknął?

  David Copperfield (51 l.), mistrz sztuk magicznych, które zapierają dech w piersiach niejednemu widzowi, a zwłaszcza damskiej części widowni, ma zapłacić 3 miliony dolarów odszkodowania.

 • Catherine Zeta-Jones o Houdinim

  Catherine Zeta-Jones ( "Legenda Zorro" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) prowadzi rozmowy w sprawie wystąpienia w niezależnym filmie "Death Dafying Acts", opowiadającym o jednym z najsłynniejszych magików XX wieku - Harry'm Houdinim. W postać "Copperfielda początku wieku" wcieli się Guy Pierce ( "Memento" ).

 • "Iluzja": Odrzuć logikę

  Grupa uzdolnionych iluzjonistów zostaje zwerbowana do magicznego show, które tak naprawdę jest efektownym napadem na bank, zakrojonym na szeroką skalę. "Iluzja" to zaproszenie na występ godny Davida Copperfielda, z wykorzystaniem audiowizualnych sztuczek współczesnej techniki filmowej. Dobra rozrywka na lato pod warunkiem, że odrzucimy logikę, "podejdziemy bliżej i damy się oszukać".

 • Sprzedano Oscara Orsona Wellesa

  Statuetka Oscara, którą Orson Welles otrzymał za film "Obywatel Kane", została zlicytowana za niebagatelną kwotę ponad 861 tysięcy dolarów. Do jej sprzedaży doszło w kalifornijskim domu aukcyjnym Nate D. Sander.

 • Harry Potter nagrodzony

  Daniel Radcliffe, który w przeboju Chrisa Columbusa "Harry Potter i kamień filozoficzny" , wcielił się w małego czarodzieja, otrzymał swoją pierwszą nagrodę w Hollywood. Młody aktor został uhonorowany tytułem Male Youth Discovery of the Year Award przyznanym przez Hollywood Women's Press Club.

 • Eddie Murphy kurczy się

  Eddie Murphy ( "Shrek" , "Showtime" , "Pluto Nash" ) już niedługo wkroczy na plan filmu science fiction "The Incredible Shrinking Man". Obraz będzie nową wersją klasycznego dzieła "Niewiarygodnie mały człowiek" z 1957 roku. Ciemnoskóry gwiazdor wcieli się w postać mężczyzny, który na skutek działania tajemniczej substancji zaczyna się kurczyć. Zdjęcia ruszają w marcu 2004 roku.

 • Gandolfini w jednej z ostatnich ról

  "Niewiarygodny Burt Wonderstone" to kolejna po "Bruce Wszechmogący" komedia na planie której spotkali się jedni z najpopularniejszych współczesnych komików - Steve Carell i Jim Carrey. 9 sierpnia obraz trafi na płyty DVD. Jedną ze swoich ostatnich ról filmowych zagrał tu James Gandolfini.

Wideo na temat: magik copperfield
 • Jesteś Bogiem

  "Jesteś bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym...

 • Piorun i magiczny dom

  Mały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też "Wspaniałym Lorenzo", żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek, które w jego domu ożywają. Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego...

 • Oz Wielki i Potężny

  Gdy Oscar Diggs (James Franco), drugorzędny cyrkowy magik o nieco wątpliwej moralności, zostaje przeniesiony z zakurzonego Kansas do tętniącej życiem krainy Oz – cudownego świata pełnego barwnych postaci i niesamowitych krajobrazów – wydaje mu się, że wygrał los na loterii. Sława i bogactwo zdają się leżeć u jego stóp do chwili, w której spotyka trzy piękne i tajemnicze wiedźmy. Theodora (Mila Kunis), Evanora (Rachel Weisz) i Glinda (Michelle Williams) nie wierzą w to, że to właśnie Oscar...