• Informacje na temat:

  maja bohosiewicz w serialu julia

Artykuły na temat: maja bohosiewicz w serialu julia
 • "Za marzenia": Oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek!

  ...takich serialach jak "Ojciec Mateusz" czy "Prawo Agaty". W rolach trójki przyjaciół występują Anna Karczmarczyk ("Na dobre i na złe"), Maja Bohosiewicz ("Julia") oraz Piotr Nerlewski ("M jak miłość(...)"Za marzenia" to nowy serial TVP2, emitowany w poniedziałki o 21.35, począwszy od 26 lutego. Choć średnia widownia trzech pierwszych odcinków serialu wyniosła 2,29 mln osób, od serialu, z odcinka...

 • TVP1: Bez rewolucji

  Wojciech Hoflik, który jest od niedawna dyrektorem TVP1, ujawnił, że obok nowych produkcji widzowie mogą liczyć m.in. na kolejne odcinki popularnych seriali "Ranczo" i "Londyńczycy".

 • Maja Bohosiewicz

  Absolwentka Liceum Aktorskiego przy L'Art Studio w Krakowie. Zadebiutowała w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Urodziła się w rodzinie polskich Ormian. Jest siostrą Soni Bohosiewicz i kuzynką aktora Jakuba Bohosiewicza. Gra w serialu TVN "Julia".

 • Nowe polskie filmy w 2013 roku

  Życiorysy Lecha Wałęsy i Ryszarda Kuklińskiego, Powstanie Warszawskie, los cygańskiej poetki Papuszy i historia Karola Kota, seryjnego mordercy z Krakowa - stały się tematami lub inspiracjami dla znanych polskich reżyserów przy tworzeniu ich nowych filmów.

 • Julia ma romans?!

  Janek (Krystian Wieczorek) posądzi Julię (Julia Rosnowska) i Sławka (Łukasz Musiał), szefa marketingu, o romans!

 • Bohosiewicz: Nie przyjęli jej na żadne studia!

  Maja Bohosiewicz (22 l.), siostra Soni, w show-biznesie pojawiła się z dnia na dzień. Szybko jednak zaangażowana została do serialu "Julia". Okazuje się, że nie ma ona merytorycznego przygotowania do zawodu.

 • Poznała obsadę "Julii"

  Laureatka naszego konkursu odwiedziła plan serialu "Julia". Zobacz relację z wizyty.

 • "Julia": Prapremiera już dziś!

  ...- Czasami chciałabym być podobna do serialowej Julii - mówi o swojej postaci Julia Rosnowska - odtwórczyni tytułowej roli w nowym serialu TVN, którego pilot wyświetlony zostanie w piątek, 23 grudnia, po ostatnim odcinku "Prosto w serce".

 • Weekend z gwiazdami w Dolinie Charlotty!

  To była niezapomniana przygoda dla laureatów konkursu "Miłość jak z komiksu". W nagrodę pojechali na trzy dni do SPA w Dolinie Charlotty w towarzystwie gwiazd serialu "Julia"!

 • Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła

  W obecności mnóstwa znanych z seriali gwiazd Łukasz Jemioł, jeden z najlepszych polskich projektantów, zaprezentował w czwartek swoją nową kolekcję. Pokaz obejrzały m.in. Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Maja Bohosiewicz, czyli Anita Ziółkowska z "Julii", i Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu".

Wideo na temat: maja bohosiewicz w serialu julia
 • "Julia": Maja Bohosiewicz: "Anita przejdzie metamorfozę"

  Maję Bohosiewicz zapytaliśmy, co tej jesieni będzie działo się u Anity Ziółkowskiej, czyli bohaterki granej przez nią w serialu "Julia".

 • Maja Bohosiewicz zdradza tajemnice serialu!

  Aktorkę możemy oglądać w serialu "Julia". Gra tam Anitę, która pracuje na recepcji i zazwyczaj "prostuje" różne rzeczy. Nam zdradziła pewną tajemnicę...

 • "Większość mężczyzn to kretyni!"

  Maja Bohosiewicz dobrze rozumie swoją bohaterkę, Anitę, w którą wciela się w serialu "Julia": - Mam podobne doświadczenia! Większość mężczyzn to kretyni Niełatwo jest spotkać inteligentnego i dobrego człowieka, który przy okazji będzie facetem...