• Informacje na temat:

  maja grać

Artykuły na temat: maja grać
 • "Druga szansa": Maja Ostaszewska lubi grać... brzydule

  Maja Ostaszewska, czyli Lidka Rak z "Drugiej szansy", skończyła niedawno 44 lata i uważa, że to idealny wiek dla aktorki. - Nie chciałabym mieć znowu 20 lat - twierdzi i dodaje, że kiedy była bardzo młoda, czuła się jak niewolnica cudzych oczekiwań.

 • Nie żyje gwiazda "Star Treka" Grace Lee Whitney

  Grace Lee Whitney, która w pierwszym sezonie "Star Treka" zagrała Yeoman Janice Rand, asystentkę kapitana Kirka (William Shatner), zmarła w piątek, 1 maja w wieku 85 lat.

 • "Komisarz Alex": Alan Andersz nie myśli o przyszłości, ale chce grać!

  Rola Olka w 11. odcinku 9. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 20 maja o godzinie 20.25) to dopiero trzecie serialowe wcielenie Alana Andersza od chwili, gdy w lutym 2012 roku uległ(...) sygnale". - Po wypadku przestałem myśleć o przyszłości... Ale chciałbym grać! - powiedział w wywiadzie i dodał, że marzy, by postacie, w które przyjdzie mu się wcielić, poruszały widzów. Olek...

 • Polskie dokumenty mają szansę na Oscara!

  "Nasza klątwa" Tomka Śliwińskiego i "Joanna" Anety Kopacz znalazły się na shortliście dokumentów, które mają szansę na oscarowe nominacje. Lista filmów, które będą miały szanse na złote statuetki, zostanie ogłoszona 14 stycznia 2015 roku.

 • Grace J Teal poszła grać w tenisa! Ludzie zamarli!

  Grace J Teal to brytyjska modelka i gwiazda Instagrama. Jej obfite kształty mają swoich zwolenników, którzy porównują ją do Kim Kardashian. Grace robi więc wszystko, by podtrzymać zainteresowanie. Ostatnio wybrała się wraz z paparazzi na kort tenisowy, gdzie chętnie pozowała do zdjęć, udając zawodową tenisistkę! Jak wypadła?

 • Tomasz Karolak: Udowodnić sobie, że jeszcze mogę

  - Ja bardzo lubię grać przed kamerami, natomiast teatr jest o wiele trudniejszą sztuką - mówi Tomasz Karolak ("Testosteron", "Kac Wawa", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty"). Aktor opowiada o nowym programie "Ekspedycja", w którym rozwiązuje z dziecięcą drużyną zagadki logiczne i nie tylko...

 • "Komisarz Alex": Maja Hirsch czasem musi grać na bosaka!

  Maja Hirsch, którą w najbliższą sobotę zobaczymy jako Wandę Gandecką w 6. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa", jest... najwyższą polską aktorką. - Mało brakowało, by z powodu wzrostu nie przyjęto mnie do szkoły teatralnej - mówi.

 • Małgorzata Kożuchowska w oscarowej animacji

  Już 8 maja Małgorzatę Kożuchowską będzie można usłyszeć w poruszającej, nominowanej w tym roku do Oscara, animacji "Sekrety morza".

 • "Belfer": Sebastian Fabijański nie chce grać amantów

  Sebastian Fabijański, czyli Adrian Kuś z "Belfra", twierdzi, że - wybierając role - kieruje się wyłącznie intuicją i sercem. Jeden z najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia najbardziej lubi grać bohaterów... pogubionych i skomplikowanych, więc w roli amanta raczej nieprędko go zobaczymy!

 • Jan Prochyra nie żyje

  Jan Prochyra, aktor teatralny i filmowy oraz reżyser, nie żyje. Artysta zmarł 20 maja w Warszawie. Miał 66 lat.

Zdjęcia na temat: maja grać
Wideo na temat: maja grać
 • Maja Ostaszewska autorytetem dla Katarzyny Kolendy-Zaleskiej

  Katarzyna Kolenda-Zaleska, pytana o swoje życiowe autorytety, wymieniła trzy panie: mamę, prof. Ewę Łętowską oraz... Maję Ostaszewską. Skąd taki wybór? "Potrafi grać fantastycznie w teatrze, rozśmieszać nas w serialu i walczyć o prawa kobiet, zwierząt, a jednocześnie być świetną matką" - uzasadnia swój wybór dziennikarka.

 • Hanna Zborowska-Neves szczerze o macierzyństwie: Moje dzieci mnie męczą, męczą okrutnie

  w listach żalą jej się, że nie też nie lubią bawić się ze swoimi dziećmi, że dzieci je męczą, że jak mają im poczytać bajkę, maja ochotę wziąć telefon i zacząć grać w "jakieś gierki". Co pisały do

 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2933.

  Andrzej powoduje wypadek samochodowy. Ciężarna Jagoda jest w krytycznym stanie. Nie miała zapiętych pasów. Przerażony Paweł jest przy niej w szpitalu. Co z dzieckiem? Łukasz ustala z Dominiką nowe zaznania. Chce wykorzystać fakt, że mają za sobą Marysię i Anetę. Dominika nie chce grać skrzywdzonej bidulki, jak sugeruje adwokat. Wkurzona postanawia uciec. Tymczasem Olek przyucza się do zawodu

Dyskusje na temat: maja grać