• Informacje na temat:

  maja hirsch jej mąż

Artykuły na temat: maja hirsch jej mąż
 • Żona Małeckiego zazdrosna o Maję Hirsch!

  Na studiach Grzegorz Małecki (39 l.) i Maja Hirsch (37 l.) byli parą. Teraz w serialu „Na krawędzi” grają kochanków. Tak sugestywnie, że żona aktora jest zaniepokojona.

 • Komediowy test na antysemityzm

  Jakub Silberberg, bohater "Jak się pozbyć cellulitu", traci grunt pod nogami. Podejrzewa swoją żonę o zdradę o niekoszernym charakterze. Jak zachowa się oszukany mąż? Będzie śledził wiarołomną małżonkę, a może po prostu jej wybaczy? Premiera najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza - już 4 lutego.

 • Agata Buzek i Jacek Braciak zaskoczyli wszystkich! Ich związek kwitnie!

  ...on obdarowuje ją tymi czułościami. Wprawdzie niedawno głośno było o kryzysie w jej małżeństwie z Adamem Mazanem, jednak aktorka błyskawicznie zdementowała te informacje, twierdząc, że ich małżeństwo(...) z ich podwarszawskiego domu. Rozstali się bardzo dyskretnie, bez medialnego szumu. Dzisiaj częściej się uśmiecha niż dotychczas, widać że jest szczęśliwa" - zdradza osoba z jej bliskiego otoczenia. Bez...

 • Nie tylko Kasia Cichopek?

  Scenarzyści serial u "M jak miłość" mają twardy orzech do zgryzienia. Kasia Cichopek spodziewa się dziecka. Ale bociany mogą zawitać niebawem i do innych aktorek grających w "ukochanym serialu Polaków".

 • Jacek Braciak poprosi Buzek o rękę?! Co za wieści!

  Według najnowszych doniesień prasy Jacek Braciak (50 l.) i Agata Buzek (42 l.) są w trakcie podejmowania ważnych decyzji. Czyżby planowali wspólną przyszłość jako mąż i żona?

 • Nowy serialowy hit Dwójki

  Wielkie uczucia, wspólne wspomnienia, problemy, a przede wszystkim pasja. Grupę przebojowych trzydziestolatków łączy także wspólne prowadzenie księgarnio-kawiarni. To ich bezpieczna przystań. Już od 1 marca nowy serial w TVP2 "Apetyt na życie" .

 • Odchodzi z serialu

  Małgosia Chodakowska (Joanna Chodakowska) straci wkrótce bliską przyjaciółkę i zarazem dobrą pracownicę. Iza (Maja Hirsch) złoży bowiem wymówienie!

 • Apetyt na życie

  Serial obyczajowy, 28 min, Polska 2010 Reżyseria: Michał Rogalski Aktorzy: Daria Widawska, Maja Hirsch, Karolina Piechota, Krystian Wieczorek, Leszek Lichota,...

 • Apetyt na życie

  Serial obyczajowy, 29 min, Polska 2010 Reżyseria: Michał Rogalski Aktorzy: Daria Widawska, Maja Hirsch, Karolina Piechota, Krystian Wieczorek, Leszek Lichota,...

 • Agata Buzek i Jacek Braciak są razem? Tabloid ma dowody!

  ....  Wiadomo jedynie, że w 2006 roku wyszła za mąż za Adama Mazana. Niedawno media obiegła wieść, że ich związek chyli się ku upadkowi.  "Zdecydowali się pójść każde w swoją stronę już jakiś czas temu(...) dachem" - opowiadał informator "Dobrego Tygodnia".  Z kolei z doniesień "Super Expressu" wynika, że aktorka już znalazła pocieszenie. Tabloid publikuje jej zdjęcia w objęciach... Jacka Braciaka...

Zdjęcia na temat: maja hirsch jej mąż