• Informacje na temat:

  maja hirsch jej partner

Artykuły na temat: maja hirsch jej partner
 • Maja Hirsch znów zakochana!

  Maja Hirsch (38 l.) w nowym związku rozkwita!

 • Kto w 13. edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Mimo że jeszcze nie skończyła się 12., to już pojawiają się nazwiska potencjalnych uczestników 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Są wśród nich m.in. serialowe gwiazdy telewizji TVN: Joanna Osyda i Tomasz Ciachorowski.

 • "Komisarz Alex": Maja Hirsch czasem musi grać na bosaka!

  Maja Hirsch, którą w najbliższą sobotę zobaczymy jako Wandę Gandecką w 6. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa", jest... najwyższą polską aktorką. - Mało brakowało, by z powodu wzrostu nie przyjęto mnie do szkoły teatralnej - mówi.

 • ...mnóstwo kontrowersji. W tym wypadku nie raziła 9-letnia różnica wieku, ale fakt, że Maja jest aż o 16 centymetrów wyższa od swego partnera. Dla obojga nietypowy wzrost był powodem kompleksów i znacznie(...) ukrywa swojego związku z Mają Hirsch (37), jest daleki jednak od afiszowania się. - Pomagamy sobie, często rozmawiamy o tym, nad czym pracujemy. Dużo zawdzięczam Mai - tłumaczył. Dziś po trwającym...

 • "Na krawędzi": Nie zawsze „na serio”

  Maja Hirsch przyznała, że na planie drugiego sezonu serialu „Na krawędzi” zdarzało jej się... unieść gniewem.

 • Jacek Braciak jakiego nie znacie! O jego związku z aktorką prawie nikt nie wiedział!

  ...boku coraz częściej zaczęła się pojawiać początkująca aktorka Maja Hirsch.  Niebawem zostali parą, choć wydawali się kompletnie niedobrani. Jednak im nie przeszkadzała ani dziewięcioletnia różnica(...)" – zdradza "Na Żywo" osoba z otoczenia Braciaka. Długi związek z Mają usunął w cień jego relacje z innymi kobietami. Ale mało kto wie, że ani Ilona, ani Maja nie były jego jedynymi partnerkami życiowymi...

 • Renata Dancewicz i Jacek Braciak: Co naprawdę ich łączy?

  ...się ze swoją wieloletnią partnerką Mają Hirsch (39 l.), matką ich 11-letniej córki Marysi. Jeszcze na początku tegorocznych wakacji aktor przyszedł na jedną z filmowych premier w towarzystwie młodej(...) przy tym, że zawsze swoich partnerów traktowała poważnie. - Kobiety nadal myślą, że ślub to jakiś rodzaj gwarancji i zabezpieczenia. Nie ma gwarancji na miłość. Jeśli ktoś będzie chciał kogoś...

 • Drugie dziecko? Może za jakiś czas...

  Maja Hirsch, czyli Tamara Madejska w "Na krawędzi", jest bardzo dumna ze swej 10-letniej córki Marysi. Aktorka twierdzi, że jako mama nie powiedziała jednak jeszcze ostatniego słowa! Co to znaczy?

 • Różne barwy miłości

  Gdy Ilona Łepkowska wymyśliła, że Iza z "M jak miłość" jest lesbijką, dostała telefon od grającej ją Mai Hirsch z prośbą o zmianę w scenariuszu. Robert Janowski zrezygnował z roli Mikołaja Mellado w "Na dobre i na złe", bo nie chciał grać geja..

 • Julia Kamińska potwierdziła wspaniałą nowinę! A jednak to prawda!

  Kolejny comeback. Tym razem serialu. Ku radości fanów „BrzydUli”, jej twórcy potwierdzili radosną wiadomość: – Tak, piszemy nowe odcinki. Tak, po 10 latach od pierwszego sezonu aktorzy i reżyserzy meldują się na planie „BrzydUli 2”.