• Informacje na temat:

  maja komorowska zdjęcia

Artykuły na temat: maja komorowska zdjęcia
 • Joanna Moro jako "Blondynka"!

  Aktorka Joanna Moro zastąpi Julię Pietruchę w serialu "Blondynka". TVP oficjalnie potwierdziła tę informację. Zdjęcia do kolejnej edycji serialu rozpoczną się jeszcze w maju.

 • Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

  To może być wydarzenie w kampanii wyborczej. Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego. "We wtorek u mnie prezydent" - pochwalił się na Facebooku gospodarz talk show.

 • "Ojciec Mateusz": Niebezpieczna randka z tancerką erotyczną

  17-letni licealista zostanie znaleziony nad Wisłą w bardzo ciężkim stanie. Nocul (Michał Piela) odkryje, że poprzedniego wieczoru pobity do nieprzytomności Adam (Janusz Komorowski) umówił się na przystani z piękną striptizerką Nicole (w tej roli Anna Cieślak)...

 • "Sprawiedliwy": Powrót Beaty Tyszkiewicz

  9 września ruszyły zdjęcia do filmu "Sprawiedliwy". Obraz jest debiutem reżyserskim Michała Szczerbica, producenta ("Wiedźmin"), scenarzysty ("Róża") i wieloletniego kierownika produkcji ("Pianista") związanego z branżą filmową od ponad trzech dekad.

 • Gwiazda zza oceanu

  Podoba jej się sposób, w jaki pracuje się na polskich planach filmowych. Zna dobrze te amerykańskie i twierdzi, że u nas jest dużo fajniej. Teraz Liliana Głąbczyńska-Komorowska gra Bellę w „Blondynce”.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Lech Wałęsa wyleciał do Miami! Przez ujawnienie dokumentów od Kiszczaka?

  Nie milkną echa wydarzeń w domu zmarłego Czesława Kiszczaka (†90 l.). Prokurator IPN przejął stamtąd szereg dokumentów z okresu PRL. Wśród nich mają być te dotyczące współpracy TW Bolka z SB. Całą akcję na swoim mikroblogu skomentował Lech Wałęsa (72 l.). „Ale walczą, nawet trupem Kiszczaka. Mali Ludzie Zwycięzcy się nie sądzi. Nie jesteście w stanie kłamstwami, pomówieniami, podróbkami zmienić prawdziwych faktów” – brzmi fragment jego wpisu. Co ciekawe wiele wskazuje na to, że były prezydent...

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • 10 lat serialu "Ranczo"

  ...była Maja Komorowska. Teraz mam też drugiego mistrza i jest nim właśnie Czarek. Wielu starszych aktorów daje wskazówki, ale Czarek robił to bardzo dyskretnie i konkretnie. Nauczył mnie wielu(...) nie zdarza się często w polskich serialach" - powiedział Cezary Żak. Obecnie trwają zdjęcia do dziesiątej - i ostatniej - transzy serialu. Potem widzowie będą musieli pożegnać się z ukochanymi...

 • Sylwester Chęciński: Przestać być reżyserem "Samych swoich"!

  Pana największe marzenie? - Przestać być reżyserem "Samych swoich".

Zdjęcia na temat: maja komorowska zdjęcia