• Informacje na temat:

  maja ostaszewska - przemiany

Artykuły na temat: maja ostaszewska - przemiany
 • Maja Ostaszewska i Łukasz Barczyk: Wystarczyło im spojrzenie

  ...na ciebie" Marysiu, który był debiutem Łukasza Barczyka (43 l.), Maja Ostaszewska (45 l.) zagrała rolę główną. - Zanim zostaliśmy parą, pracowaliśmy ze sobą trzy lata - opowiadała aktorka(...) wolne, twórcze zawody, doskonale się rozumiemy - opowiadała Maja Ostaszewska. Wkrótce zostali rodzicami Franka (10 l.) i Janki (8 l.). - Dzieci pojawiły się w naszym życiu w odpowiednim momencie...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Pokazać się z innej strony

  Grana przez nią Beata w "Przepisie na życie" ma coraz więcej fanów. - Na taką rolę czekałam od dawna - mówi nam Maja Ostaszewska.

 • Maja Ostaszewska: Oddać emocje

  W poniedziałek, 12 grudnia, po 10 latach przerwy, przyznano nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego dla najbardziej obiecującego polskiego aktora. Otrzymał ją Marcin Dorociński ( "PitBull" ), a publiczność wytypowała Borysa Szyca ( "Symetria" ). Jedyną nagrodzoną aktorką została Maja Ostaszewska., doceniona za rolę w filmie Łukasza Barczyka "Przemiany" . Aktorka otrzymała wyróżnienie miesięcznika "Kino

 • Maja Ostaszewska: Wrażliwa i odważna

  Dziś wszyscy znają z ekranu telewizora - Maja Ostaszewska za rolę w "Przepisie na życie" otrzymała nawet Telekamerę "Tele Tygodnia" - ale obchodząca dziś 40. urodziny aktorka ma na koncie o wiele bardziej interesujące kreacje. Przypominamy najlepsze z nich.

 • "Przemiany" w Montrealu

  Trwa dobra festiwalowa passa polskich filmów. Po "Pornografii" , która znalazła się w prestiżowym konkursie weneckim, teraz "Przemiany" Łukasza Barczyka zakwalifikowały się do konkursu Festiwalu Filmowego w Montrealu - pisze w "Rzeczpospolitej" Barbara Hollender.

 • Pokazać się z innej strony

  Grana przez nią Beata w "Przepisie na życie" ma coraz więcej fanów. - Na taką rolę czekałam od dawna - mówi nam Maja Ostaszewska.

 • Barczyk w Rotterdamie

  Film "Przemiany" Łukasza Barczyka będzie wyświetlony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rotterdamie, który rozpocznie się 21 stycznia. Obraz ma już na swoim koncie trzy nagrody, które zdobył na 21. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Turynie.

 • Kandydaci do nagrody im. Cybulskiego

  Po raz pierwszy od dziesięciu lat zostanie przyznana nagroda im. Zbyszka Cybulskiego dla najlepszego polskiego aktora młodego pokolenia.Nominowani do tej znaczącej nagrody zostali: Maja Ostaszewska za rolę w filmie "Przemiany" , Kamilla Baar za "Vinci" , Agnieszka Grochowska za kreację w "Pręgach" , Borys Szyc za rolę w filmie "Symetria" , Rafał Maćkowiak za "W dół kolorowym wzgórzem" oraz

 • Orły 2004: Spotkanie z nominowanymi

  Ceremonia wręczenia Polskich Nagród Filmowych "Orły 2004" odbędzie się 6 marca, ale już w poniedziałek, 1 marca, poznaliśmy nazwisko laureata Nagrody Orła za Osiągnięcia Życia. Został nim ceniony reżyser Kazimierz Kutz. Przyznanie nagrody ogłoszono podczas uroczystego spotkania z nominowanymi do Polskich Nagród Filmowych "Orły 2004", które odbyło się 1 marca w Warszawie.