• Informacje na temat:

  maja popielarska w ogrodzie

Artykuły na temat: maja popielarska w ogrodzie
 • Maja Popielarska: Z każdym rokiem krzyczę coraz ciszej

  Gdy miała 18 lat, w wypadku samochodowym zginęła najbliższa jej osoba – mama. Maja Popielarska (46 l.) do dziś nie może się uporać z tą traumą.Całą swoją miłość przelała na męża i dwóch synów.

 • Maja Popielarska do dziś nie pogodziła się z tą tragedią

  Popularna prezenterka Maja Popielarska (43 l.) w klasie maturalnej straciła mamę. Jak mówi, jest to dla niej wielka trauma i do dziś nie pogodziła się z odejściem mamy. - Nie zdążyłyśmy sobie wielu rzeczy powiedzieć, przeżyć wielu ważnych momentów - przyznaje z żalem.

 • Nowy właściciel zawiesza jeden z kanałów TVN! Co z pracującymi tam gwiazdami?

  ...czasu. Jednym z popularniejszych programów stacji był bez wątpienia cykl poradnikowy Mai Popielarskiej "Maja w ogrodzie.  Czy znana pogodynka niebawem straci swą pracę? Być może znajdzie się dla niej...

 • Domatorka Maja Popielarska

  Maja Popielarska po pracy spędza czas z dziećmi, oddaje się obowiązkom domowym oraz pracy w ogrodzie. Jak mówi, brakuje jej czasu.

 • Ogrodowa terapia Mai Popielarskiej

  Od dziesięciu lat opowiada nam o świecie roślin. W niedzielę, 15 czerwca, zobaczymy 500. już odcinek magazynu "Maja w ogrodzie"!

 • 500 odcinków "Mai w ogrodzie"

  W niedzielę 15 czerwca zostanie wyemitowany 500. odcinek magazynu "Maja w ogrodzie". Ten program dla wielbicieli roślin, przyrody i ogród emitowany jest w TVN Meteo od 10 lat.

 • Maja Popielarska: Miłośniczka przyrody

  Kiedy wiosną do życia budzi się roślinność, miłośniczka przyrody Maja Popielarska przystępuje do pracy przed domem. Prezenterka TVN-u nie tylko opowiada, jak troszczy się o swój ogród. Wspomina też obrazy przyrody z dzieciństwa, gdy kilka lat mieszkała w Afryce.

 • Pogodynka została ogrodnikiem

  Maja Popielarska z wykształcenia jest ogrodnikiem, ale przez wiele lat zapowiadała w TVN pogodę. Kiedy zaczęła prowadzić program "Maja w ogrodzie", okazał się on wielkim hitem. We wrześniu obchodzi właśnie pięć lat.

 • Tajemnice ogrodu Mai Popielarskiej

  Maja Popielarska to właścicielka pięknego ogrodu. Dla "pogodynki" przestrzeń przed domem musi być przede wszystkim funkcjonalna.

Wideo na temat: maja popielarska w ogrodzie
 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.