• Informacje na temat:

  maja sablewska 2011

Artykuły na temat: maja sablewska 2011
 • Maja Sablewska pokazała zdjęcie brzucha! To wywołało prawdziwą burzę!

  Maja Sablewska (38 l.) gdy pojawiła się w show-biznesie dużo brakowało jej do wyglądu prawdziwej gwiazdy. Teraz jest zupełnie inaczej, ale wygląda na to, że celebrytka właśnie przesadziła z dietą.

 • Maja Sablewska "wtopiła" na Marinie?

  Była menedżerka Dody i Edyty Górniak wspomina nieudaną współpracę z piosenkarką Mariną Łuczenko.

 • Maja Sablewska: Jej związek przechodzi kryzys!

  Była menadżerka i muzyk spotykają się ze sobą od 2011 roku. W kwietniu wyszło na jaw, że Mazolewski wręczył pierścionek zaręczynowy swojej ukochanej, a ona powiedziała "tak". Niedawno Sablewska(...) doniesieniom, para obecnie znów przechodzi kryzys! "Maja i Wojtek wciąż mocno się kochają, ale ostatnio im się nie układa" - mówi tygodnikowi "Gwiazdy" znajoma pary. Rzekomo tym razem sprawa jest dużo...

 • Edyta Górniak zwolniła menedżerkę

  Do redakcji portalu INTERIA.PL dotarło oficjalne oświadczenie Edyty Górniak w sprawie zakończenia przez wokalistkę współpracy z menedżerką Mają Sablewską.

 • Nergal wygryzie Sablewską?

  Wiele wskazuje na to, że Maja jednak straci posadę jurora w kolejnej edycji "X-Factor". Czy zastąpi ją kontrowersyjny Nergal? Weź udział w ankiecie!

 • Namawiają do bojkotu "X-Factor"

  Politycy Prawa i Sprawiedliwości rozpoczynają kolejną walkę z telewizją TVN. Tym razem politykom partii Jarosława Kaczyńskiego nie podoba się emisja programu "X-Factor" w rocznice tragedii pod Smoleńskiem. Namawiają do bojkotu.

 • Sablewska nie uczy się na błędach?

  Po głośnym rozstaniu z Edytą Górniak Maja Sablewska publicznie przyznała, że popełniła błąd, przyjaźniąc się z piosenkarką. Ze swoją nową podopieczną, 18-letnią Tolą, już jest w zażyłych stosunkach.

 • Polacy pokochają "X Factor"?

  Debiutujący właśnie w Polsce "X Factor" to ulubiony show Brytyjczyków. Podczas najchętniej oglądanych odcinków przed telewizorami zasiada blisko 20 milionów widzów! Czy "X Factor" zrobi furorę również w Polsce?

 • Edyta żałuje rozstania z Sablewską

  ..., podyktowana jest intensywnością moich planów zawodowych przyjętych dla roku 2011 jeszcze przed jego rozpoczęciem, dla których realizacji wymagać muszę pełnego zaangażowania i dyspozycyjności" - napisała. Jest więc jasne, że poszło o udział Sablewskiej w show "X-Factor" - Edyta uznała, że Maja, która niebawem stanie się gwiazdą show-biznesu, nie będzie poświęcać jej karierze wystarczająco dużo uwagi. Według...

 • TVP vs. TVN vs. Polsat. Pojedynek na muzyczne formaty

  Dobra wiadomość jest taka, że trzy nowe muzyczne programy nie są tak przaśne i remizowe jak preselekcje do Eurowizji, "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Jak oni śpiewają". Zła wiadomość? Do zachwytu wciąż daleko.

Zdjęcia na temat: maja sablewska 2011