• Informacje na temat:

  maja sablewska kiedyś zdjęcia

Artykuły na temat: maja sablewska kiedyś zdjęcia
 • Maja Sablewska tak świętowała Dzień Niepodległości! Internauci oburzeni!

  Maja Sablewska (38 l.) od pewnego czasu zrobiła się bardzo wyzwolona i zdjęcia, jakie najchętniej publikuje na swoim profilu w mediach społecznościowych, to te nagie, lub półnagie. Zrobiła to także w Dzień Niepodległości, a fani absolutnie nie zrozumieli jej przekazu.

 • Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki na wojennej ścieżce! Jest odpowiedź stylistki!

  Maja Sablewska (35 l.) odpowiedziała na ataki Kuby Wojewódzkiego (51 l.) na Facebooku.

 • Sablewska jest spalona?

  Najpopularniejsza agentka gwiazd i była niania dzieci Natalii Kukulskiej, Majka Sablewska , straciła pracę. I to już po raz drugi. Jedna z wokalistek twierdzi, że w branży jest ona "spalona"...

 • Bachleda-Curuś dostanie sto tysięcy!

  ...28-letnia Ala wystąpi w jednym z odcinków muzycznego show TVN. Aktorka pomoże Kubie Wojewódzkiemu w przygotowaniu jego uczestników programu do udziału w finale. "Fakt" dowiedział się, że za jednorazowy występ Bachleda-Curuś otrzyma aż sto tysięcy złotych! Zdjęcia z jej udziałem są już nakręcone i czekają na emisję w telewizji. Być może nie wszyscy pamiętają, że Alicja próbowała kiedyś rozkręcić...

 • Maja Sablewska: Uwielbiam Krystynę Jandę

  - Uwielbiam kobiety z pasją - mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

 • Maja Sablewska gwiazdą TVN Style

  "Projekt Tyszka", "Sablewskiej sposób na modę", "Pascal po polsku" i "Życie bez wstydu" - to jesienne nowości stacji TVN Style. W najnowszej ramówce stacji nie zabraknie również szokujących dokumentów jak "Oblicza prostytucji" czy "Bad Girls. Cela 77".