• Informacje na temat:

  maja sablewska rodzice

Artykuły na temat: maja sablewska rodzice
 • Sablewska: To stek bzdur

  Pisali o niej, że dorastała w biedzie, że jej życie to "bajka o brzydkim kaczątku". Maja Sablewska mówi "dość" i zdradza prawdę o swoim dzieciństwie!

 • Sablewska: Dosyć kłamstw

  ..."Nie lubię kłamstwa. Będę broniła Edyty, jeśli jej matka dalej będzie mówić takie rzeczy!" - zapowiada w rozmowie z tygodnikiem "Takie jest życie" Maja Sablewska. Menedżerka jest gotowa zeznawać na korzyść Edyty. "Jest mi przykro, kiedy słyszę, jak ta kobieta mija się z prawdą. Nieraz byłam świadkiem, jak Edyta dzwoniła do niej i pytała, czy czegoś nie potrzebuje. Ale z tamtej strony nie było...

 • Sablewska o konflikcie z Kubą

  Plotkuje się, że za kulisami tvn-owskiego show wrze, a niechęć pomiędzy jurorami jest ogromna. Jak wyglądają relacje Majki i Kuby? Przeczytajcie, co na ten temat ma do powiedzenia sama Sablewska .

 • Ojciec zabronił jej jurorować w "X Factorze"?

  W tym roku Małgorzata Kożuchowska zaprosi rodziców na święta do swojego nowego domu. Czy czeka ją poważna rozmowa z tatą?

 • Kukulska nie zaprosiła przyjaciółki na "czterdziestkę". O imprezie dowiedziała się z... gazety!

  Swoje 40. urodziny Natalia Kukulska obchodziła hucznie w jednym z modnych warszawskich klubów. Zaprosiła wielu przyjaciół, pominęła jednak najbliższą przyjaciółkę. Dlaczego?

 • ..."Ta, co teraz wejdzie, mnie interesuje" - tak chłopaka z Jasła zapowiedział Kuba Wojewódzki. Maja Sablewska krzywiła się na widok obroży i kobiecych błyskotek. Kiedy Michał zaśpiewał "Dziwny jest ten(...) się wkurzał, ale w końcu się przyzwyczaił" - wyznaje. Kiedy skończył siedem lat, jego rodzice popadli w długi i mama zmuszona była wyjechać do Włoch. Wychowywał go więc tylko ojciec, Andrzej Szpak...

 • Brat obraził się na Dodę: To dla mnie zamknięty temat!

  Ciechanów, osiedle domków z lat 80. Mieszkają tu rodzice skandalistki, Paweł i Wanda, oraz jej babcia, Pelagia. W rodzinie mówi się ostatnio tylko o Rafale, bracie Dody, który po słynnej bójce pozwał Agnieszkę Szulim (35 l.). Jednak nie w obronie siostry... - Doda to dla mnie zamknięty temat, zarówno rodzinnie, jak i zawodowo - mówi "Na Żywo". - Co do afery z Szulim to niech sobie nawet łby...

 • Marina o Mai Sablewskiej: To był błąd

  W listopadzie miała miejsce premiera debiutanckiej płyty Mariny zatytułowanej "Hardbeat". Album ukazał się już po rozstaniu 22-letniej piosenkarki z menedżerką Mają Sablewską.

 • Doda pójdzie pod nóż?

  Dopiero po niedzieli okaże się, czy ostatni zabieg uchroni Dodę przed poważną operacją kręgosłupa.

 • Gwiazdy na imprezie CBS

  "Luksus, mroczne tajemnice i totalny kosmos" - pod tym hasłem w czwartek, 29 listopada, wieczorem, w Warszawie odbyła się impreza uświetniająca wejście kanałów pod marką CBS na polski rynek.