• Informacje na temat:

  maja stenka

Artykuły na temat: maja stenka
 • "Diagnoza": Danuta Stenka i Mateusz Kościukiewicz w 3. sezonie!

  Zdjęcia do serialu wystartowały 22 maja i potrwają do września. "Diagnoza" wróci na antenę TVN jesienią.

 • "Zaręczyny": Danuta Stenka w Teatrze Telewizji

  Premierową komedię obyczajową Wojciecha Tomczyka "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka TVP1 pokaże 18 maja o godz. 20:25. W spektaklu zagrali: Katarzyna Gniewkowska, Jan Frycz, Danuta Stenka, Zbigniew Zamachowski, Marta Ścisłowicz, Stefan Pawłowski i Sonia Bohosiewicz.

 • Danuta Stenka i Beata Ścibakówna pożarły się o rolę w serialu

  W tym zawodzie nie ma miejsca na sentymenty. Gdy pojawia się szansa na rolę w dużej telewizyjnej produkcji, aktorzy stają do bezpardonowej rywalizacji. Nie inaczej było w przypadku powstającego właśnie nowego serialu TVN o tematyce medycznej "Diagnoza". Od początku wiadomo było, że główną postać pacjentki Anny zagra Maja Ostaszewska, ale drugoplanowych bohaterów wybierano, negocjując z wieloma...

 • Kukulska, Stenka i Pawlicki: Kultura Na Widoku

  W Polsce od lat trwają dyskusje na temat piractwa w internecie. Jak sobie z nim radzić? Projekt Kultura Na Widoku to nowa inicjatywa Fundacji Legalna Kultura. Akcję wspierają miedzy innymi Danuta Stenka, Natalia Kukulska i Antoni Pawlicki.

 • Danuta Stenka popełniła największy błąd w życiu?

  Obie są wziętymi aktorkami, ale tylko Agata Kulesza (44 l.) zaczęła karierę poza granicami naszego kraju. Danuta Stenka (54 l.) mogła być na jej miejscu. Ale nie wykorzystała swojej szansy.

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Danuta Stenka: Mam kochliwą naturę

  Danuta Stenka (54 l.) zauroczyła się jednym z teatralnych kolegów. Więź, która wytworzyła się między nimi, była tak silna, że aktorka rozważała nawet porzucenie dotychczasowego życia...

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  To dobry rok dla Anny Dereszowskiej. Zrealizowała kilka dużych projektów, nagrała wymarzoną płytę i pokonała nękającą ją od lat depresję.

 • Stenka i Żmijewski popierają Legalną Kulturę

  Artur Żmijewski, czyli ksiądz Mateusz Żmigrodzki z "Ojca Mateusza", i Danuta Stenka, czyli doktor Elżbieta Bosak z "Lekarzy", dołączyli do grona gwiazd wspierających ogólnopolską kampanię Legalna Kultura.

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

Zdjęcia na temat: maja stenka
Dyskusje na temat: maja stenka