• Informacje na temat:

  mają talenty

Artykuły na temat: mają talenty
 • Niezdrowe talenty

  ...i postanawia porzucić służbę policyjną na rzecz służenia muzom. Grafomana i młodego polityka dzieli wszystko, ale łączy jedno _ obu bardzo trudno przekonać, że nie mają racji.

 • Wielki finał "Małych Gigantów"

  Na scenie "Małych Gigantów" pozostały już tylko dwie drużyny. W finałowym odcinku Klika Rubika i Czaderki zaprezentują swoje talenty. Ponadto Grzegorz Hyży zaśpiewa z Alicją Regą, a Margaret z Olivią Wieczorek. Finał show już w sobotę, 2 maja, w TVN.

 • "Diagnoza": Urodzinowa Maja Ostaszewska złożyła życzenia uczniom

  ..., jaką jest bycie uczniem. Żebyście znajdowali to, co dla Was ciekawe, rozwijające Wasze talenty. Uruchamiające krytyczne myślenie i wrażliwość. Żeby to, co robicie sprawiało Wam radość! Żebyście...

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

 • "Chirurdzy": Ellen Pompeo zrobi sobie przerwę od grania?

  Ellen Pompeo nie wyklucza, że po rozstaniu z rolą dr Meredith Grey powróci na mały ekran, jednak chciałaby również odkryć inne talenty...

 • Years & Years zwycięzcami BBC Sound of 2015

  Popularny konkurs na gwiazdę 2015 roku został rozstrzygnięty. Wygrała grupa Years & Years, będąca jednym z faworytów całego plebiscytu.

 • "M jak miłość": Zbigniew Stryj ucieka w pisanie

  Zbigniew Stryj oprócz grania w „M jak miłość”, spełnia się jako dyrektor teatru, a także literat. Tworzy poezję i sztuki teatralne, niektóre nawet po śląsku! Jak sam mówi, ostoją jest dla niego rodzina, której członkowie przejawiają pisarskie talenty.

 • Michał Malitowski: Największa wpadka w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Już 14 listopada zobaczymy finał "Tańca z Gwiazdami". Juror show Polsatu, Michał Malitowski, zdradza, co, jego zdaniem, decyduje o wygranej i za którego uczestnika szczególnie trzyma kciuki.

 • Młodzi adepci sztuki aktorskiej w "Piosenniku"

  Studenci IV roku Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie zaprezentowali swoje aktorskie talenty i predyspozycje na scenie Teatru Ateneum, w przedstawieniu dyplomowym "Piosennik". Opiekunem artystycznym spektaklu był Andrzej Poniedzielski - aktor Teatru Ateneum, poeta i twórca kabaretowy.

 • "Mali Giganci": Aneta Todorczuk-Perchuć odpiera zarzuty

  - Dzieci są poddawane testom i ocenie już od najmłodszych lat - odpowiada Aneta Todorczuk-Perchuć na zarzuty krytyków show "Mali Giganci". Wie bowiem z własnego doświadczenia, jak ważna jest umiejętność przyjmowania porażek.

Dyskusje na temat: mają talenty
 • Re: "Na sygnale": Z show do serialu

  Pewnie mają inne talenty ;)

 • Re: "Kultowe seriale": Córki słynnych ojców mają trudniej?

  , a w takich "demokratycznych" krajach jak Polska czy Białoruś to te talenty po rodzicach narastają jak "brud za paznokciem". Jarosław też już miejsce robi, bo trzy bardzo zdolne córki bratanicy rosną, na pewno będą politykami. I trzeba to tak zrobić aby się dostały od razu do Europarlamentu, po co ludzie w PL mają gadać i patrzyć im na ręce. I ta śmieszna, marna pensja w PLN, a tak jest uczciwa kwota

 • Re: ​"Wojenne dziewczyny": Będzie drugi sezon?

  Czas na młodość. Za dużo było wiecznie tych samych twarzy. a te wpychane do seriali dzieci celebrytów i aktorów - to kaszana. W muzyce i piosence też czas na młode talenty. Starzy mają inne szanse (popatrzcie, jak babina Rodowicz dorabia sobie udając młodą)

 • Re: "Na dobre i na złe": Klan Damięckich, czyli największa aktorska rodzina w Polsce!

  Polska to wspaniały kraj, tutaj aktorzy mają aktorstwo w genach, sędziowie mają sędziostwo w genach, urzędnicy mają urzędowanie w genach, prezesi spółek skarbu państwa mają prezesury w genach... normalnie cudowny kraj i nieeeeeee nie to nie nic wspólnego z patologicznym nepotyzmem w naszym kraju. Po prostu tacy cudowni jesteśmy, że u nas się same "talenty rodzą", he he he...

 • Re: "Lekarze": Producentka żegna się z fanami i zdradza prawdziwe powody zakończenia serialu!

  Wielka szkoda, bo to był dobry serial, zaczął mi się najbardziej podobać, gdy odeszła z niego najbrzydsza z polskich aktorek, pani Różczka, a doszusowali Olga Bołądź czy Borys Szyc. Jeśli scenarzyści nie mają pomysłu na ciąg dalszy serialu, to niech producenci ogłoszą konkurs. Może wśród widzów są jakieś talenty literackie? No i oczywiście stacja TVN powinna zrezygnować ze wszystkich parafabuł

 • Re: Amantka z pieprzem, czyli 35 lat "Kariera Nikodema Dyzmy"

  wszystkie filmy starszego typu ogląda się zawsze po kilka razy , mają w sobie to coś z tamtych lat , bo to co jest teraz to współczesne filmy młodych reżyserów nie mających pojęcia o prawdziwym(...) obsada małolatów która nie ma pojęcia o roli filmowej , nie wiem co inni w tym widzą , nie wiem jak można to oglądać , moim zdaniem to żenada, jak disco polo i jak te mam talenty i ludzi co się tam

 • Re: Kończy z aktorstwem?

  Jakie zachowanie takie traktowanie. Po za tym Agnieszka jest przeciętną i aktorką i piosenkarką. Widzowie mają dosyć przeciętności. Czekamy na prawdziwe talenty. Czas Agnieszki minął już dawno.

 • Re: Kończy z aktorstwem?

  Jakie zachowanie takie traktowanie. Po za tym Agnieszka jest przeciętną i aktorką i piosenkarką. Widzowie mają dosyć przeciętności. Czekamy na prawdziwe talenty. Czas Agnieszki minął już dawno. Co do śpiewania to jednak talent ma.Wygrać z Urbańską to też jest sztuka.

 • Re: Agnieszka Włodarczyk była gwiazdą "Pikniku pikników" w Ameryce!

  Tylko w Nowym Jorku mieszka parę tysięcy profesjonalnych muzyków / bardzo dobrych / zarówno czarnych jak i białych / którzy nie mają wzięcia. Tak ,że takie " talenty " jak Kozidrak, Rodowicz , Fel itd itd to osoby które nigdy by nie zaistniały . Mają szczęście ,że mieszkają w Polsce..

 • Re: Serialowy baby boom

  Boże! Kogo to obchodzi??!! Z resztą w serialu "Majka" aktoreczka tak mało wiarygodnie zagrała ciężarną, wręcz fatalnie a scena porodu nie była przekonująca. Czy to mają być talenty polskiej szkoły teatralnej i filmowej?? Pożal się Boże! Gra aktorska z chodzi na psy!